Call of Duty Advanced Warfare Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası

Merhaba, Call of Duty Advanced Warfare indirdim nosteam adlı site üzerinden torrent ile, ilk başta Call of Duty Advanced Warfare steam must be running adlı uyarıyı alıyordum sonra sizin çözümünüzü uyguladım şimdi bu hatayı alıyorum.

Error: Call of Duty Advanced Warfare uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000142). Uygulamayı sonlandırmak için tamam düğmesini tıklatın.

Bana yardımcı olabilir misiniz? 45 gb download yaptım bütün ay boyunca adil kotayı aştım diye hızımı düşürdüler. Boşa gitsin istemiyorum teşekkür ederim şimdiden.

Call of Duty Advanced Warfare Steam Must Be Running to Play This Game Hatası konu başlığındaki onerimizi uyguladıysanız ilk aklıma gelen s1_sp64_ship.exe'yi yani oyunu yönetici olarak çalıştırıp çalıştırmadığınız. Call of Duty Advanced Warfare'ın masaüstündeki kısayoluna ya da aşağıda örnekleri bulunan oyun yolundaki s1_sp64_ship.exe'yi resimdeki anlatıma göre her oyunu açışta yönetici olarak çalışacak şekilde ayarlamanızı tavsiye edebilirim, yapacağım araştırmaların sonunda başka bir çözüm önerim daha olursa bildirmeye çalışacağım.

Ayrıca sistem bilgilerinizi detaylı olarak yazabilirseniz Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri ile karşılaştırıp konuyu inceleyelim. Call of Duty Advanced Warfare uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası ile karşılaşan site sakinlerimizin de sorunun çözümüne katkıda bulunabilecek önerilerini bildirmelerini rica ederiz.

Alıntı
Call of Duty Advanced Warfare No Network Connection Detected Error

Call of Duty Advanced Warfare Your CPU Does not Meet The Minimum Specification

CoD Advanced Warfare Couldn't Write a File The Hard Drive is Probably Full Error

Call of Duty Advanced Warfare Has Stopped Working Çalışmayı Durdurdu Hatası

Call of Duty Advanced Warfare Steam Must Be Running to Play This Game Hatası

Call of Duty Advanced Warfare Service is Not Available at This Time Error Hatası

Call of Duty Advanced Warfare Insufficient Free Disk Space Error Hatası

Call of Duty Advanced Warfare DirectX Encountered an Unrecoverable Error

hatalarına dair çözüm önerileri ile CoDAW hakkında daha detaylı bilgileri Call of Duty Advanced Warfare kategorisinde bulabilirsiniz. Kolay gelsin iyi oyunlar.

Kod: [Seç]
C:\Program Files (x86)\Call of Duty Advanced Warfare\s1_sp64_ship.exe
Kod: [Seç]
D:\Call of Duty Advanced Warfare\s1_sp64_ship.exe
Merhaba, Call of Duty Advanced Warfare indirdim nosteam adlı site üzerinden tor*ent ile, ilk başta Call of Duty Advanced Warfare steam must be running adlı uyarıyı alıyordum sonra sizin çözümünüzü uyguladım şimdi bu hatayı alıyorum.

Error: Call of Duty Advanced Warfare uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000142). Uygulamayı sonlandırmak için tamam düğmesini tıklatın.

Bana yardımcı olabilir misiniz? 45 gb download yaptım bütün ay boyunca adil kotayı aştım diye hızımı düşürdüler. Boşa gitsin istemiyorum teşekkür ederim şimdiden.

Call of Duty Advanced Warfare Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası