Call of Duty Advanced Warfare'da Oyunun Ortasında Fatal Error

Siteye yeni üye oldum. öncelikle herkese merhaba.
benim sıkıntım şu:
oyunu oynarken bilgisayarımda hiçbir sıkıntı olmuyordu. bi kaç gün oynadım. escape the sniper bölümünde gideonun peşinden helikopter arkamızdayken koşarken bi yere tırmanmak gerekiyor. tırmanıyorum dal kırılıyor ve 4'e basmam isteniyor. basıyorum ve sonuç;

Call of Duty Advanced Warfare Fatal Error

CoDAW Fatal Error: ''Direct3DDevice:Present failed: GPU aygıt örneği askıya alınmış. Uygun eylemi belirlemek için GetDeviceRemovedReason komutunu kullanın'' hatası için çözüm önerilerim sırasıyla şunlar;

* Sisteminizin Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri'ni karşıladığından emin olunuz.

* Gerekirse oyun ayarlarını azaltarak oynamayı deneyiniz.

* Sistem soğutmasının yeterli olduğundan ve oyun oynarken aşırı ısınmadığından emin olunuz. Speccy Free veya benzeri yazılımlarla sistem donanım ve yazılım bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

* Kullandığınız power supply (PSU)'nin sistem güç ihtiyacını karşıladığından emin olunuz.

* Ekran kartı sürücülerini, bozulmuş ya da güncel olmama ihtimaline karşın kaldırıp en son versiyonunu yeniden yükleyiniz.

AMD Ekran Kartı Driver & NVidia Ekran Kartı Driver

* Ekran kartınız NVidia GeForce ise aynı hatanın ele alındığı bağlantıdaki konuyu inceleyiniz. En güncel ekran kartı sürücüleri sorununuzu gidermez ise linkini verdiğim konu içindeki yorumlarda çözüm sağladığı bildirilen ve Call of Duty Advanced Warfare için geçtiğimiz aylarda geliştirilen eski sürüm 344.60 WHQL ekran kartı sürücülerini yükleyiniz.

Alıntı
Direct3DDevice:Present failed: The GPU device instance has been suspended. Use GetDeviceRemovedReason to determine the appropriate action.

Siteye yeni üye oldum. öncelikle herkese merhaba. benim sıkıntım şu: oyunu oynarken bilgisayarımda hiçbir sıkıntı olmuyordu. bi kaç gün oynadım. escape the sniper bölümünde gideonun peşinden helikopter arkamızdayken koşarken bi yere tırmanmak gerekiyor. tırmanıyorum dal kırılıyor ve 4'e basmam isteniyor. basıyorum ve sonuç;

Call of Duty Advanced Warfare Fatal Error: Direct3DDevice:Present Failed

Ynt: Call of Duty Advanced Warfare'da Oyunun Ortasında Fatal Error
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2015, 17:33:55 »
Hmm. Umarım olur. Yardım için teşekkürler