Call of Duty Black Ops 3 Decompression Failed -12 Error

Arkadaşlar relo*ded games'den Black Ops 3 indirdim fakat kurulum hata veriyor Decompression failed -12 kurulum otomatikmen siliniyor yardımlarınızı eksik etmeyin şimdiden teşekkür ederim :(

Black Ops 3 Decompression Failed Hatası

Ynt: Call of Duty Black Ops 3 Decompression Failed -12 Error
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2015, 01:00:22 »
Black Ops 3'te aldığınız decompression failed with error code -12 hatasının indirmiş olduğunuz oyun dosyalarının dağıtımcısı tarafından sıkıştırılırken hatalı paketlenmesinden ya da download yaptığınız sırada internetin kesintiye uğrayarak bozulmuş olmasından kaynaklandığını tahmin ediyorum. Bahsettiğiniz relo*ded sürümü test amaçlı kurduğumda herhangi bir hata ile karşılaşmadım. Bu yüzden oyunun farklı ve hızlı download imkanı bulunan bir sürümünü indirmenizi tavsiye ederim. Yeniden indirmeden önce uygulayabileceğiniz diğer önerilerim ise şöyle:

* Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri'ne göre oyun yaklaşık 60 Gb. boş alana ihtiyaç duymaktadır. Harddiskinizde yeterli boş alan olup olmadığını kontrol ediniz ve kurulum sonrasında harddiskin en az %10'u kadar boş alan kalacağından emin olunuz.

* Black Ops 3'ü farklı bir hardiske veya bölüme kurmayı deneyiniz.

* BO3 kurulumunda aldığınız decompression failed hatasının güvenlik yazılımlarınızdan kaynaklanmış olabileceği ihtimalini ortadan kaldırmak için antivirus vb. tüm güvenlik yazılımlarını kapatarak oyunu kurmayı deneyiniz.

Arkadaşlar relo*ded games'den Black Ops 3 indirdim fakat kurulum hata veriyor Decompression failed -12 kurulum otomatikmen siliniyor yardımlarınızı eksik etmeyin şimdiden teşekkür ederim :(

Black Ops 3 Harddisk'te Kapladığı Alan

Black Ops 3 Decompression Failed Error

Ynt: Call of Duty Black Ops 3 Decompression Failed -12 Error
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2015, 01:23:16 »
Bilindiği gibi Call of Duty'nin son oyununun kurulum dosyaları gerçekten büyük ve dosyalar inerken kesintiye uğrarsa eğer (internet kesintisi, elektrik kesintisi) bu durumda kurulumda -5,-7,-12 gibi hatalar veriyor. Ben 3.indirmemde sorunsuz indirdim ve kurdum.