Call of Duty Ghosts Haftasonu İndirimi

Call of Duty Ghosts Haftasonu İndirimi
« : 21 Şubat 2014, 15:33:46 »
Call of Duty Ghosts'u özellikle multiplayer oynamak amacıyla edinmek isteyen ancak 150.00TL.'yi bulan fiyatıyla henüz alamamış oyuncular için müjdeli haberimiz var. Halihazırda %50 indirimli olarak Steam üzerinden satışa sunulan Call of Duty Ghosts'u 23.02.2014 pazar gecesine kadar haftasonu indirimi kapsamında $69.99 yerine $34.99 Amerikan doları fiyatla satın alabilirsiniz. Detaylı bilgilerini Call of Duty Ghosts kategorisinde bulabileceğiniz CoDGhosts'un sistem gereksinimleri ve inceleme yazımızı Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Steam download etmekten kurulumuna, oyun satın almaktan steam hesap güvenliğine kadar tüm detaylı bilgilerin anlatıldığı makalemizi Steam Download ve Steam Hakkında Her Şey başlıklı yazımızda inceleyebilirsiniz.

Steam indirim sayfasına gitmek için tıklayınız.


Call of Duty Ghosts İndirim

Call of Duty Ghosts Summer Sale Kampanyası
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2014, 19:41:59 »
Call of Duty Ghosts'un yukarıda heberini verdiğimiz indirimini kaçıranlar üzülmesin, çok kısa süreli de olsa Call of Duty Ghosts'u Summer Sale Kampanyası kapsamında %30-%50 arasındaki indirimle Steam üzerinden satın alabilirsiniz. CoDGhosts indirimli satış fiyatları ise şöyle:

Call of Duty Ghosts Gold Edition: 50% indirimle $59.99 yerine $29.99 USD

Call of Duty Ghosts Digital Hardened Edition: 30% indirimle $99.99 yerine $69.99 USD

Call of Duty Ghosts kategorisinde detaylı bilgilerini bulabileceğiniz CoDGhosts'un sistem gereksinimleri ve inceleme yazısını Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimleri sayfasında, Steam hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu makalemizi ise Steam Download ve Steam Hakkında Her Şey sayfasında inceleyebilirsiniz.


Call of Duty Ghosts İndirim