Call of Duty Ghosts Private Match PC Sorunu

Call of Duty Ghosts Private Match PC Sorunu
« : 03 Ocak 2015, 16:35:40 »
Öncelikle kolay gelsin. Ben Call of Duty Ghosts'u orjinal aldım ve steam üzerinden oynuyorum ama multiplayer a girdiğimde ''private match'' özelliği veya modu yok, videolardan izlediğim kadarı ile xbox ve ps konsollarda var bu özellik, pc de varmıdır varsa eğer nasıl çözebiliriz bu sorunu, yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Call of Duty Ghosts Private Match
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2015, 20:18:41 »
Şu an için orjinal Call of Duty Ghosts kurulu olmadığı için oyunu açıp bakamadım ama bildiğim kadarıyla private match özelliği Call of Duty Ghosts'un oynandığı XBoxOne, XBox360, XBoxOne, PS3, PS4 ve PC platformlarının tamamında oynanabiliyor. Bağlantıdaki resmi forumda PC kullanıcılarının private match oynadıklarına, aldıkları hatalara ilişkin konu/mesajları inceleyebilirsiniz. Her ihtimale karşın steam üzerinden dosya doğrulama işlemi yapmanızı tavsiye edebilirim. Ayrıca orjinal Call of Duty Ghosts oyuncusu arkadaşlar private match konusunda bilgilendirme yapabilirlerse memnun oluruz.

Call of Duty Ghosts Private Match Oynamak

Öncelikle kolay gelsin. Ben Call of Duty Ghosts'u orjinal aldım ve steam üzerinden oynuyorum ama multiplayer a girdiğimde ''private match'' özelliği veya modu yok, videolardan izlediğim kadarı ile xbox ve ps konsollarda var bu özellik, pc de varmıdır varsa eğer nasıl çözebiliriz bu sorunu, yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.