Call of Duty Ghosts Video Options Sorunu

Call of Duty Ghosts Video Options Sorunu
« : 19 Mayıs 2014, 18:53:37 »
Arkadaşlar 2 ekran kullanıyorum ama 2. ekranda oynuyorum COD Ghostu 2. ekranım 1920x1080 çözünürlük destekliyor fakat oyuna girdiğimde benim ekran çözünürlüğüm 1152x648'ı geçemiyor :'( ne yapmam lazım çözünürlüğü arttırmam için.

Call of Duty Ghosts Grafik Ayarları
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2014, 22:17:26 »
Bugüne kadar iki ekran kullanma tecrübem olmadı ama video oyunlarında ekran çözünürlüğü ya da diğer ayarlarda yaşayıp sorunun kaynağı ve çözümü olarak gördüğüm şeyler şunlar.

* Oyun Win7 ve üzeri işletim sistemlerinde yönetici olarak çalıştırılmadığında video/grafik ayarlarında yapılan değişiklikler cfg dosyasına yazılamıyor ve hataya neden olabiliyor. Bu nedenle Call of Duty Ghosts'u yönetici olarak çalıştırıp video/grafik ayarlarını yapmanızı tavsiye edebilirim.

* Masaüstü ekran çözünürlüğü ile oyun ekran çözünürlüğü farklı olduğunda değişik hatalara neden olabiliyor.

Arkadaşlar 2 ekran kullanıyorum ama 2. ekranda oynuyorum COD Ghostu 2. ekranım 1920x1080 çözünürlük destekliyor fakat oyuna girdiğimde benim ekran çözünürlüğüm 1152x648'ı geçemiyor :'( ne yapmam lazım çözünürlüğü arttırmam için.

Call of Duty Ghosts Video Options 1920x1080 Sorunu