Call of Duty Infinite Warfare CD/DVD Kurulum Sorunu

Call of Duty Infinite Warfare CD/DVD Kurulum Sorunu
« : 28 Aralık 2016, 20:46:00 »

Oyunu aldım, 5 saat hala yüklemeye çalışıyor, kopyalayıp masaüstüne attım. Kur başlıyor 2 ci Cd istiyor, CD taktığıma devam etmiyor. Ne yapmam lazım, fikiri olan var mı acaba?

Ynt: Call of Duty Infinite Warfare CD/DVD Kurulum Sorunu
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2016, 21:43:57 »
Anladığım kadarıyla Call of Duty Infinite Warfare DVD içeriklerini masaüstüne kopyalayıp kurulumu buradan başlattıktan sonra 2 DVD'yi takınız uyarısı aldığınızda ve tamam dediğinizde 2. DVD'yi gösteremiyor olmanız. Zamanında bu sorunla karşılaşmıştım. Serinin ilk oyunlarına ait CD'ler eskidikçe/çizildikçe format sonrası tekrar oyunu kurmak istediğimde CD/DVD ROM okuma sorunu yüzünden kurulumlarını yapamıyordum. Ben de çözüm olarak CD/DVD içeriklerini bilgisayarıma yedekliyor 1. CD/DVD'den kurulumlarını başlatıyordum. Fakat sizin de karşılaştığınız gibi 2. CD/DVD'yi gösteremeyince kurulumu tamamlayamıyordum. Bu sorunu aşmak için şunları yapmıştım, sizin de yapmanızı öneririm;

* Call of Duty Infinite Warfare 1 numaralı DVD'sinde sorun yaşamadığınıza göre masaüstüne kopyaladığınız 2. DVD içeriğini herhangi bir ISO maker yazılımı ile ISO formatına dönüştürünüz. Dönüştürdüğünüz bu ISO dosyasını tekrar DVD'ye yazmanıza gerek yok tabi ki, masaüstüne oluşturmanız yeterli.

* Masaüstüne kopyaladığınız 1. DVD içeriği ile kurulumu başlattıktan ve kurulumun ikinci aşamasında CoDIW setup uygulaması sizden 2. DVD'yi takmanızı istediğinizde DAEMON Tools Lite vb. bir yazılıma DVD(2).iso dosyasını gösteriniz ve ''2. DVD'yi Insert/Takınız'' uyarısına tamam deyiniz. Bu şekilde yaptığınızda oyunun kurulumu devam edecektir.

* 2. DVD ile kurulum bittikten sonra, setup uygulaması sizden kısayolları vs. oluşturmak için tekrar 1. DVD'yi takmanızı isterse masaüstündeki 1 numaralı DVD içeriğini de .iso formatına dönüştürüp bu DVD(1).iso dosyasını da DAEMON Tools Lite'a gösterip kurulumu tamamlamanız gerekecektir.

Kolay gelsin, iyi oyunlar.

Oyunu aldım, 5 saat hala yüklemeye çalışıyor, kopyalayıp masaüstüne attım. Kur başlıyor 2 ci Cd istiyor, CD taktığıma devam etmiyor. Ne yapmam lazım, fikiri olan var mı acaba?

Call of Duty Infinite Warfare 2. DVD Takma Kurulum Sorunu