Call of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer Oyuncu Var mı?

Arkadaşlar selamun aleykum hayırlı ramazanlar. Aranıza yeni katılmış bulunmaktayım. COD MW2 almayı planlıyorum ama oyunun eski olmasından dolayı multiplayerda oyuncu var mıdır yok mudur diye meraklanıyorum. Hala MW2 multiplayer olarak oynanmakta mı? Cevaplarınızı bekliyorum hayırlı akşamlar inşallah.

Ynt: Call of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer Oyuncu Var mı?
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2016, 01:20:54 »
Modern Warfare 2'de TDM dışındaki oyun modlarında nadiren oyuncu bulunuyor ama TeamDeathMatch'te yeterli ve diğer oyuncuları bekletmeyecek sayıda oyuncu mevcut. MW2'yi oldukça sık oynuyoruz ama sorunuz üzerine oyunu biraz önce açıp TDM servere girmeyi denedim ve yaklaşık 10-15 saniye içerisinde resimde de gösterdiğim şekilde 12/12 oyuncu sayısına ulaştı. Modern Warfare 2 TDM sizin için yeterli ise almanızı tavsiye ederim.

Arkadaşlar selamun aleykum hayırlı ramazanlar. Aranıza yeni katılmış bulunmaktayım. COD MW2 almayı planlıyorum ama oyunun eski olmasından dolayı multiplayerda oyuncu var mıdır yok mudur diye meraklanıyorum. Hala MW2 multiplayer olarak oynanmakta mı? Cevaplarınızı bekliyorum hayırlı akşamlar inşallah.

Modern Warfare 2 Multiplayer Online Oyuncu Durumu

Ynt: Call of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer Oyuncu Var mı?
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2016, 22:19:17 »
Çok teşekkür ederim Veteran Soldier. TDM benim için yeterli. Almaya karar verdim. İlgi ve alakanızdan dolayı tekrar teşekkür ederim. :)