Call of Duty Modern Warfare 4 İçin Senaryo

No Avatar

SCRPN

• *
  • 26
Call of Duty Modern Warfare 4 İçin Senaryo
« : 07 Haziran 2014, 01:16:33 »
Call Of Duty: Modern Warfare 4 Senaryo: Cpt. Price purosunu tüttürürken karşısında Makarov'un cansız bedenine bakarak şunları söyler: "En iyi adamım Gaz'ı, dostumun dostu olan Ghost'u ve kelimelerin anlamsız kaldığı, bir baba-oğul gibi birbirimizi sevdiğimiz Soap'ı aldın benden. Soap ölmeden önce tek uğraştığım şey III'üncü Dünya Savaşı'nı durdurmaktı. Ama oğlum Soap'ı öldürdüğünde tek hedefim MacMillan'ın bana öğrettikleriyle senden intikamımı almak oldu. Sana şunu söylemeliyim ki Makarov, sen.. sen benden Soap'ı aldın , ben de senden seni aldım!

Cpt. Price bunları söylerken Makarov'un açık olan telsizini askerleri duyar ve Price'nin yerini saptarlar. Nikolai'nin yardımı ile Price oradan ayrılır. Fakat düşman birlikleri Nikolai ve Price'nin bulundukları helikoptere saldırı yaparlar. Yapılan saldırılar, ateşler, roketler Nikolai'nin usta bilgileri karşısında sonuçsuz kalır ve Price ve Nikolai ikilisi oradan kaçarlar.

Price günler boyunca ağlar. Belki de artık bir amacı kalmadığı içindir. Belki de Soap'ı kaybettiği için. Nikolai bir gün Price'a;

- Dostum, Price. Aslında sana söylemek istediğim fakat günlerdir söyleyemediğim bir şey var. Nasıl söyleyeceğim bilemiyorum ama, Soap'ın öldüğü gün, onun nabzına bakmamıştık. Belki de çektiği acılardan bayılmıştır. Çünkü çok kan kaybetmişti. Sen, sevgili dostun Soap'ın ölmesine razı olamadığın için nabzına bakmamıştın, haliyle o panikle benimde aklıma gelmedi. Belki de öldüğünü sandık. Belki Ghost ve Roach'da ölmemiştir.

Shepherd onun telsizlerini ya sakladıysa ? Price ?

Price'ın içini umut kaplar, öyle heyecanla, öyle sevinçle Nikolai ile konuşmaya başlar. Eğer onlar ölmüşse, cesedine, eğer ölmemişlerse canlı ulaşmak ister onlara.

MacMillan, çok sevdiği Price'nin arasına katılarak tüm planlar yapılır, tüm hazırlıklar başlar.

Ve o hayal dediğimiz Price-MacMillan ikilisi, Nikolai'ın da casusluk yardımlarıyla yol ne olursa olsun, amaç; ÖLÜ YA DA DİRİ SOAP'I GHOST'U VE ROACH'U BULUP TİMİ TASK FORCE 141'İ YENİDEN KURMAKTIR !

ALINTIDIR. (BİRAZ DEĞİŞİKLİK YAPTIM)

Modern Warfare 4 Senaryo

Ynt: Call of Duty Modern Warfare 4 İçin Senaryo
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2014, 11:51:40 »
Bunu sen mi salladın yoksa gerçekten MW4 çıktığında böyle mi olucak ?

No Avatar

SCRPN

• *
  • 26
Ynt: Call of Duty Modern Warfare 4 İçin Senaryo
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2014, 13:19:13 »
Bunu bir yerde duymuştum.Gerçek olabilir fakat o söyleyen kişi fırlatmış da olabilir

Modern Warfare 4