Call of Duty Modern Warfare Üçlemesi Tüm Karakterler Bölüm-I

No Avatar

SCRPN

  • *
  • 26
Arkadaşlar, Call of Duty karakterlerinden John 'Soap' MacTavish, Simon 'Ghost' Riley, Gary 'Roach' Sanderson ve Captain Price karakterlerini yazdım, şimdilik bu kadar devamını da yazacağım. Eğer yanlış söylediğim bir yer varsa lütfen yorum atarak açıklayınız. Kesinlikle alıntı değildir. Call of Duty Modern Warfare Üçlemesi Tüm Karakterler yazımızın 2. bölümüne aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare Üçlemesi Tüm Karakterler Bölüm-II

Call of Duty Modern Warfare Üçlemesi Tüm Karakterler DEV KONU

John 'Soap' MacTavish

22. SAS alayında bir İskoç bir çavuş .MW1'de yönettiğimiz ilk asker.Kendisinin oyunda ne yüzü görülmüştür ne de sesi duyulmuştur. Gaz ona F.N.G diye lakap takmıştı. Fakat Call of Duty MW2'deki dağcı görevinde Yüzbaşı rütbesini ve yüzünü görmüştük. O sırada ben seni buralara kadar ben getirdim oğlumm demiştim :D Kendisi Mohawk saçını tercih eder. Captain Price ile baba oğul gibidir. MW1'de İmran Zakhaev'i öldürdükten sonra S.A.S kariyeri bitmiş ve MW2'de Task Force 141'in komutanı olmuştur.Günlük yazar. Makarov tarafından 11 Ekim 2016'da yani MW3'de öldürülmüştür.

Modern Warfare 2 John 'Soap' MacTavish

Simon 'Ghost' Riley

Teğmen rütbesindeki İngiliz Task Force 141 askeri. Tarzı nedeniyle oyuncuların neredeyse en çok sevilen karakteridir.Bu nedenle onun geçmişini anlatan bir çizgi roman çıkartılmıştır. Çoğu oyuncu Gaz'ı Ghost sanar ama ikisi farklı karakterlerdir. Bir kurukafa maskesi, turuncu gözlük ve kulaklık takar. Gerçek yüzü oyunda hiç görülmemiştir. Favori silahı ACR'dir.Portekizce ve Rusça bilir. O da sigara bağımlısıdır. Roach'la birlikte Shepherd'in ihanetinin kurban'ı olmuştur.

Modern Warfare Karakterleri Simon 'Ghost' Riley

Gary 'Roach' Sanderson

Çavuş rütbesinideki İngiliz Task Force 141 askeri. MW2 boyunca hiç konuşmamış ve yüzü görülmemiştir. Soap onu yetenekli bulur ve Soap gibi o da günlük yazar. Ghost'la birlikte Shepherd'in ihanetiyle öldürülmüştür.

Modern Warfare Karakterleri Gary 'Roach' Sanderson

Captain Price

Yüzbaşı rütbesinde 45 yaşlarında İngiliz asker. Resmen oyunun efsanesi. Hiç ölmemiştir. MW1'de SAS'dayken MW2'de Task Force 141'de görülmüştür.The End görevinde öldüğü sanılmıştır. Operation Kingfish'de de Soap onun öldüğünü sanmıştır fakat zindana girmiştir (Sonra onu zindandan çıkarıyoruz). Lakapları Bravo Six,627 ve Black Viking'dir. Ayrıca bazen Soap'ın ona ihtiyar dediği de görülmüştür. Puro içmeyi çok sever. Soap'ın takma adını ilk çok saçma bulmuştur. Taktik bilgisi ve yeteneği çok iyidir. Call of Duty 1 ve 2'deki Captain Price onun dedesi olur. Arapça ve Rusça bilir. Makarov'dan her zaman nefret etmiştir. Şapkasını hiç başından çıkarmaz.

Modern Warfare Karakterleri Captain Price

Kaynakça:
Vikipedi
Wiki
ve bazen de kendi bilgilerimle yazdım. Teşekkürler.

Call of Duty Karakterleri
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2014, 20:55:39 »
Call of Duty karakterlerini ele aldığınız çalışma için tebrik eder, seriler halinde devamını bekleriz :D Ayrıca konuya eklemiş olduğunuz resimleri elimden geldiğince düzenlemeye çalıştım.

Ynt: Call of Duty Modern Warfare Üçlemesi Tüm Karakterler
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2014, 23:56:16 »
Güzel düşünülmüş bir çalışma devamını 4 gözle bekliyorum  :D

No Avatar

SCRPN

  • *
  • 26
Ynt: Call of Duty Modern Warfare Üçlemesi Tüm Karakterler
« Yanıtla #3 : 27 Ağustos 2014, 16:01:28 »
Okuduğunuz ve beğendiğiniz için teşekkürler.Şu anda 2.yi göndermiş bulunmaktayım.