Call of Duty Modern Warfare Üçlemesi Tüm Karakterler Bölüm-II

No Avatar

SCRPN

• *
  • 26
Arkadaşlar bu yazımızda Call of Duty Modern Warfare Üçlemesi Tüm Karakterler yazımızın 2. bölümünü ele aldık. Call of Duty Modern Warfare Üçlemesi Tüm Karakterler yazı dizisi Bölüm-I'i aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare Üçlemesi Tüm Karakterler Bölüm-I

Call of Duty Modern Warfare Üçlemesi Tüm Karakterler DEV KONU

Sandman

Uzman Çavuş rütbesinde Delta Force içindeki Metal timi komutanı olan asker. Lakabının türkçesi 'Kumadam'dır. Gerçek ismini kimse bilmemektedir. Liderliğini çok iyi yapan biridir. Captain Price'la da iyi bir dosttur. Tavşan Çukuru görevinde Task Force 141 üniformasıyla gözükür. Kendisi çok cesurdur ve görevini yerine getirmeden asla pes etmez. Maalesef Grinch ve Truck'la beraber cesurluk yaparak hayatını kaybeder. Baya bir üzülmüştüm o sahnede :(

Call of Duty Karakterleri Sandman

Gaz

22. SAS alayında çalışan, Price'ın bir dediğini iki etmeyen bir asker. Gerçek adı gibi rütbesi de hiç bilinmez. Onu ilk gördüğümde tesisatçı sanmıştım :D Lakabı 'Bravo 5'dir. Imran Zakhaev tarafından kafasına yediği kurşunla ölmüştür.

Call of Duty Karakterleri Gaz

SSgt. Griggs

Kıdemli Başçavuş rütbesinde olan US Marine askeri. Onu ilk Charlie Don't Surf görevinde görürüz. Çok kaslı biridir. Bu yüzden Ağır Makineli Tüfek kullanır. Rap müzik sever.Zaten bunuda o görevdeki 'Yeah' tarzı şeyler demesinden anlarız :D Ölen 30.000 askerin arasında değildi ama Game Over görevinde Soap'ı kurtarayım derken Ultranasyonalistler tarafından öldürüldü.

Call of Duty Karakterleri Griggs

Lt. Vasquez

US Marine'nin 1. Keşif Güçlerinin komutanı.Kendisi çok şişmandır. Rütbesi Teğmen'dir. Sgt. Paul Jackson'la beraber ölen 30.000 askerin arasında yer almıştır.

Call of Duty Karakterleri Vasquez

Sgt. Foley

US Ranger'da Hunter Two-One'ın komutanı. Rütbesi Çavuş'dur. Görevini her zaman en önde tutar. En çok SCAR-H silahını kullanır. Kalın sesli ve askerlerine de tutumlu davranan biridir.

Call of Duty Karakterleri Foley

Cpl. Dunn

US Ranger'da Çavuş Foley'in komutasında olan Onbaşı rütbeli artist bir asker. Onu ilk Joseph Allen'ı yönetirken eğitim alanına gidip görmüştük. Gerçekten de karizmatik bir adamdır. Bir görevde kafasından mı vurulmuştu öldü sanmıştım :D Ama ölmedi çok şükür. Seviyorum bu adamı.

Call of Duty Karakterleri Dunn

Şimdilik bu kadar hepsini tek seferde yazamıyorum.Çünkü günlük bilgisayar saatlerim var.Bir dahaki sefere oyunun kötü adamları (Zakhaev,Al-Asad,Shepherd,Makarov)

Okuduğunuz için Teşekkürler.

Ynt: Call of Duty Modern Warfare Üçlemesi Tüm Karakterler Bölüm-II
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2014, 21:16:30 »
Call of Duty karakterleri ile ilgili paylaşımınız için teşekkürler, elinize sağlık. Devamını bekleriz :)