Call of Duty Online Oynamak İstiyorum Acil ?

Call of Duty Online Oynamak İstiyorum Acil ?
« : 25 Nisan 2014, 21:30:46 »
  
Kardeslerim bana halk ağzıyla call of duty online nasıl oynayabileceğimi anlatacak var mı? Misal önce bu linki indir kur sonra bunu sonra cracki böyle yap sonra su siteye kayıt ol gibi halk ağzıyla anlayabileceğim şekilde anlatacak varmı? cod 1 online olursa cooooooooooooooooooook sevinirim olmazsa diğer bir cod u anlatın? illa paramı vermek lazım para vermeden online oynamamnın yöntemini anlatın tesekkurler.

Call of Duty Multiplayer Gameplay

Call of Duty Online Oynamak
« Yanıtla #1 : 26 Nisan 2014, 02:05:58 »
Daha önce açmış olduğunuz ve linki aşağıda bulunan konuda Call of Duty 2 multiplayer oynamak için yardımcı olacak konuları belirtmiştim. Eğer CoD2 değil de CoD1 ya da CoDUO yani serinin ilk oyunları hakkında bilgi almak istiyorsanız, bu başlık altından bildirebilirsiniz. Fakat daha önce hangisini oynamak istiyorsanız Call of Duty, Call of Duty United Offensive, Call of Duty 2, Call of Duty 4 veya Call of Duty 5 kategorilerini incelemelisiniz. Bu oyunları oynayabilmek için öncelikle kurmuş olmanız gerekmekte, forum olarak illegal paylaşım yapmadığımız için kısa bir arama motoru araştırmasıyla indirme bağlantılarını bulabilirsiniz. Oyunları kurduktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsanız ve multiplayer serverlere online girişte zorlanırsanız açmış olduğunuz ilgili konu başlıklarından mesajla bildirebilirsiniz. Ayrıca multiplayer oynamadan önce singleplayer oynayıp tecrübenizi artırmanızı tavsiye ederim.

http://www.codturkiye.net/forum/call-of-duty-2-online-oynamak-istiyorum-cod-konusunda-acemiyim-yardim-t1438.0.html


Call of Duty United Offensive Singleplayer

Call of Duty United Offensive Singleplayer

Ynt: Call of Duty Online Oynamak İstiyorum Acil ?
« Yanıtla #2 : 26 Nisan 2014, 02:29:25 »
kardesim ben ilk call of duty nin onlinesini oynamak istiyorum eğer hala guncelse yani oynayanlar varsaa türk yabancı farketmez ? tamam googleden bulurum fullunu keyını crackını bulur ındırırm ama gerısını yanı onlıne yapma olayını nasıl anlatacaksınız bana ? yardımcı olun ??????????

Call of Duty Multiplayer Oynamak İçin Neler Gerek?
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2014, 03:24:41 »
Öncelikle Call of Duty'yi kurun. Ardından aşağıdaki bağlantıda anlatıldığı şekilde Call of Duty official patch'leri yapın. Xfire'a üye olun ve xfire yazılımını bilgisayarınıza kurun. Aşağıdaki bağlantıda da detaylı olarak anlatımını bulabileceğiniz şekilde punkbuster'ı yükleyin ve multiplayer oynayabilecek duruma gelin.

Daha sonra xfire'ı açıp Call of Duty multiplayer listesini refresh ederek serverleri listeleyin, kurulumunuz legal olmadığı için listelenen serverler arasından genelde legal olmayan Hungary lokasyonlu serverlere çift tıklayıp yani oyunun otomatik açılmasını sağlayıp giriş yapabileceğiniz serverleri bulana kadar deneyin, kısa bir deneme sonrası giriş yapabileceğiniz serverleri bulabilirsiniz.

http://www.codturkiye.net/forum/call-of-duty-multiplayer-rehberi-t76.0.html

http://www.codturkiye.net/forum/call-of-duty-ve-call-of-duty-united-offensive-punkbuster-add-a-game-sorunu-t1303.0.html


Call of Duty Multiplayer Gameplay

Call of Duty Multiplayer Gameplay

Call of Duty Multiplayer Gameplay

Call of Duty Multiplayer Gameplay

Call of Duty Online Oynamak İçin Yapılacak Yüklemeler
« Yanıtla #4 : 27 Nisan 2014, 21:41:22 »
Alıntı
merhaba kardes call of duty 1 online oynamak istiyorum http://www.codturkiye.net/forum/call-of-duty-online-oynamak-istiyorum-acil-t1441.0.html
bu konuda sıkıntımı belitmiştim ama cahillime ver cod 1 i full sekilde indirdim kurdum xfireyede kayıt oldum kurdum fakat patch leri yukle dedınız ama hangi patch ler ? orda bi sürü patchler vardı bu link http://www.codturkiye.net/forum/call-of-duty-multiplayer-rehberi-t76.0.html orda Call of Duty v1.2 Patch.zip bunu indirdim kurmak ıcın tıkladım hata verdi kurmadı sonra Call of Duty v1.5 Patch.zip bu patch i indirdim kurmayı denedım aynı hatayı bundada aldım simdi ne yapmam lazım bu patch olayında ? bide Punkbuster olayı nasıl onuda mı ındıırıp kurcam? anlıcaam sekılde sırasıyla yapacaklarımın dırek lınklerını verırsen oyle daha ıyı olıyor misal bunu ındır kur bunu soyle yap gibi..

Öncelikle aşağıdaki Call of Duty v.1.2, v.1.3, v.1.4 ve v.1.5 patch'leri indirin, zipten çıkararak sırasıyla kurun. Hata veren patch olursa ilgili konu başlığı altından bildirin.

Call of Duty v.1.2 Patch

Call of Duty v.1.3 Patch

Call of Duty v.1.4 Patch

Call of Duty v.1.5 Patch

Ardından 2013 yılı başlarında resmi punkbuster setup desteği kesildiğinden manuel olarak kurulması gereken punkbuster'ı videodaki anlatımdan da yararlanarak Call of Duty Punkbuster Add a Game Sorunu Çözümü konu başlığında anlatıldığı şekilde kurun. Punkbuster kurmazsanız PB aktif sunucularda oynayamaz, sadece PB aktif edilmemiş sunuculara girebilirsiniz.

Ynt: Call of Duty Online Oynamak İstiyorum Acil ?
« Yanıtla #5 : 29 Nisan 2014, 22:39:17 »
patchleri en basından 1.1 den 1.5 e kadar denedım aynı hatayı verio ? :( ne yapmam gerek

Call of Duty Patch Kurulum Hatası
« Yanıtla #6 : 29 Nisan 2014, 22:50:41 »
patchleri en basından 1.1 den 1.5 e kadar denedım aynı hatayı verio ? :( ne yapmam gerek
Verdiği hatayı yazabilir ve mümkünse ekran görüntüsünü verebilir misiniz? İlaveten, bazı CoD ve CoDUO yükleme CD'leri official patch kurulu olarak geliyor, sizin Call of Duty multiplayer ana menüsünde örnek resimdeki gibi versiyon numaranız görünüyor mu?

Edit: Aşağıdaki resimde bulunan ve DMCA logosunun kapattığı kırmızı karenin içerisinde 1.5 yazıyor, sizde kaç olarak görünüyor)


Call of Duty Versiyon Numarası Öğrenme

Call of Duty v.1.2 Patch Kurulum Hatası
« Yanıtla #7 : 02 Mayıs 2014, 15:24:24 »
dmca sağ alt kösede oyun multiplayer actıımda öyle bir yazı numara gozukmuyor

resimde şudur

Call of Duty v.1.2 Patch Kurulum Hatası (Call of Duty must be intalled before applying the patch)

Call of Duty Ekran Boyutu
« Yanıtla #8 : 02 Mayıs 2014, 15:27:54 »
1.0 yazıo multiplayer ile actımda sağ alt kösede ekran boyut ayarları buyuk oldu ıcın gorememısım

Call of Duty Must Be Intalled Before Applying The Patch Error
« Yanıtla #9 : 02 Mayıs 2014, 17:02:02 »
1.0 yazıo multiplayer ile actımda sağ alt kösede ekran boyut ayarları buyuk oldu ıcın gorememısım
Verdiğiniz bilgiye göre Call of Duty patch versiyon numaranızın (v.1.0) oyunun ilk çıkış versiyonu olduğunu tespit etmiş olduk. Bu durumda sırasıyla aşağıdaki patch'lerin uygulanması gerekiyor. Fakat ekran görüntüsündeki Call of Duty v.1.2 patch kurulum hatasını inceleyecek olursak, Call of Duty oyun kurulumu hatalı/eksik yani kayıt defteri (regedit)'ne işlenmemiş olduğundan CoD_1.2_Patch.exe tarafından oyun görünmüyor ve ''Patch uygulanmadan önce Call of Duty yüklenmelidir (Call of Duty must be intalled before applying the patch)'' hatası oluşuyor. Bu nedenle öncelikle oyunu tamamıyle kaldırmalı, daha sonra yönetici olarak çalıştırarak setup'ı vasıtasıyla kurmalı, kurulum değerlerinin windows kayıt defterine işlendiğinden emin olmalı ve daha sonra da patch uygulamalarına geçmelisiniz.

Call of Duty v.1.2 Patch

Call of Duty v.1.3 Patch

Call of Duty v.1.4 Patch

Call of Duty v.1.5 Patch