Call of Duty Serileri İçin CoDRconTool Bad Words Ayarları

Bu konuda Call of Duty serileri için CoDRconTool bad words ayarlarının (otokick/ban) ayarlarının nasıl yapıldığını anlatmaya çalışacağım.

CoD RconTool proğramını açıyoruz. Herhangi bir servere bağlanmadan resimde gösterilen ayarları uyguluyoruz. Bunu yapmak için öncelikle proğramın IngameChat sekmesine giriyor ve Editsettings'i açıyoruz. Edit settings'te bulunan ve resimde gösterilen kutucukları seçiyoruz.

İstenmeyen kelimeleri telaffuz eden oyuncuların uyarılmadan atılmasını istiyorsak 0'ı ya da uyarılmasını istiyorsak 1'i seçiyoruz. Diğer oyuncular üzerinde de etki yarattığından ben 1 kere ikaz edilmesinden yanayım. Çünkü diğer oyuncular ile atılan oyuncu neden atıldığını anlayamayabiliyor ve ikaz edilen oyuncu hemen özür dileyerek oyununa devam ediyor ve artık o serverin küfür edilen bir server olmadığını herkes anlıyor.

Daha sonra istenmeyen küfürlü ya da hakaret içeren kelimeleri Add butonuna tıklayıp tek tek giriyoruz.


CoD RconTool Bad Words Ayarları

Ynt: CoD RconTool Bad Words Ayarları
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2012, 16:44:19 »
Bunada hemen bir not düsüyüm arkadaslar eger bunu yapcaksaniz mesela lan i uyarmasini istiyorsunuz lan i yazarken kalan yazsana atacagi için sadece lan da atmasini istiyorsaniz basina ve sonunu bir bosluk koyarak sadece lan i yada herhangi bir kelimeyi atmasini saglayabilirsiniz

Ör: " lan "  Burayi talan etti  yazdigi zaman uyarilmaz ama hadi lan gelsene yazdigi zaman uyari alir