Call of Duty Serileri İçin CoDRconTool Ingame Chat Ayarları

Bu konuda oyuna girmeden CoDRconTool proğramıyla oyun içi chat/konuşmaları uzaktan izleyebilmek için gerekli ''Call of Duty Serileri İçin CoDRconTool Ingame Chat Ayarları'' hakkında bilgi vermek istiyorum. Oyun içinde gözünüzden kaçan konuşmaları, şikayetleri veya küfürleri buradan detaylı olarak görebilir gerekirse kick yoluna gidebilirsiniz ya da gelen yardım vs. sorularına cevap verebilirsiniz.

Öncelikle servere bağlanıyorsunuz. Ingame Chat menüsünden gösterilen Edit Settings'e giriyoruz. Resimde de gösterildiği şekilde ayarlarımızı yapıp kendi ip'mizi giriyoruz, port numarası bölümüne ise bağlandığımız serverin port numarasını yazıyoruz. İp'miz değiştikçe güncelliyoruz ya da automatically my ip kutucuğunu işaretleyip whatismyip.org seçeneğini seçerek otomatik olarak ip'mizin girilmesini sağlıyoruz. Ip'mizi örneğin http://www.ip-numaram.com/ vb. ip sorgulama sitelerinden öğrenip manuel olarak da girebiliriz. Ardından uygula seçeneğine tıklıyoruz.

Call of Duty CoDRconTool Ingame Chat Ayarları

Ynt: CoD RconToll Ingame Chat Ayarları & Ingame Chat Settings
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2012, 16:28:17 »
abi ben bi not düsüyüm buna arkadaslar özellikle win 7 de olan bi sorun bu malesef ingame chat açik oldugu zmn kick centerdan liste yenileyince liste tam gelmiyor böyle bir sorun var ama punkbusterden yaparsaniz hiç bir sorun olmuyor :D