Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu Oyuncu Şikayet ve İhraç İşlemleri

Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu üyeleri hakkında xfire chat üzerinden küfür, hakaret vb. nedenlerle yapılacak şikayetler bu başlık altından ve aşağıdaki formata göre yapılmalıdır. Şikayetler yönetim ve adminlerimiz tarafından değerlendirilerek karara bağlanacaktır.

Xfire Username :
Xfire Nickname :

Şikayetin Konusu :
Ekran Görüntüsü :

Diğer hususları Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu konu başlığı altından inceleyebilirsiniz.

Xfire Username :Sakal
Şikayetin Konusu :adminlere uygunsuz sozler de bulunma
Ekran Görüntüsü :cekemedim ztn xfreden dedi

evet sakal'dan benimde şikayetlerim var bizlerin oyunda olmadıgı zamanlar boş konuşmaları var bizim hakkımızda.örneğin dün akşam rcon açıkken oyunda degildim o esnada hileci geldi hemen banlamama ragmen (sw'ye sahiplenemedilerki,it kopuk doldu buraya gibi) bu tip söylemleri çok olmuştur ama ben hep ses etmedin nasıl olsa hem yaşı bizden büyük hemde eski oyuncudur diye ama bizim ona karşı anlayışımıza ragmen o bunları yapabiliyorsa altında bir artniyet vardır diye düşünürüm ben.

Xfire Username : ta2mix
Xfire Nickname : Sakal

Sakal nickli oyuncu, Xfire Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu'ndan çıkarılmıştır.

evet sakal'dan benimde şikayetlerim var bizlerin oyunda olmadıgı zamanlar boş konuşmaları var bizim hakkımızda.örneğin dün akşam rcon açıkken oyunda degildim o esnada hileci geldi hemen banlamama ragmen (sw'ye sahiplenemedilerki,it kopuk doldu buraya gibi) bu tip söylemleri çok olmuştur ama ben hep ses etmedin nasıl olsa hem yaşı bizden büyük hemde eski oyuncudur diye ama bizim ona karşı anlayışımıza ragmen o bunları yapabiliyorsa altında bir artniyet vardır diye düşünürüm ben.
Abi bana dun dedigi laf : codturkiye adminlerinin agzini burnunu kirip heykelini yaptircakmis ve bani yedi

Xfire Username :Haytoro 72
Xfire Nickname :Haytoro 72

Şikayetin Konusu :Küfür -QLOBAL ÜYESI
Ekran Görüntüsü :YOK :D

Diğer hususları: Kendisi Yasakli oyuncularmizdan Battal dir banini açilmasini çok müthis bir dille söylemis ayrica xfireden küfür etmis ve qlobal üyesi oldugunu açiklamistir ve grubdan ihraci yapilmistir

Xfire Username : marmelat12
Xfire Nickname : |C-TR|PointHcSd?

PointHcSd?-marmelat nickli oyuncu fake klan nicki nedeniyle Xfire Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu'ndan çıkarılmıştır.