Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu

Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu
« : 29 Nisan 2012, 02:10:12 »

Call of Duty serisi oyuncularını bir araya getirmek, dostluk ve arkadaşlıklar kurmak amacıyla Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu xfire sayfası oluşturulmuştur.

Tüm Call of Duty oyuncularını, site üyelerimizi, klan elemanlarımızı ve adminlerimizi Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu'na üye olmaya davet ediyoruz. Hayırlı olsun.

Amacımız : Call of Duty oyununun tüm serilerinde oyun oynayan değerli oyuncuları bir araya getirmek, xfire uygulaması aracılığıyla haberleşmelerini sağlamak, dostluk ve arkadaşlıklar kurmak, küfür ve hileden uzak zevkli bir oyun ortamı oluşturmaktır.

Kurallar : Hile yapmak, küfür etmek, kişilere ya da kutsal değerlere hakaret etmek veya argo, kaba ya da kötü söz söylemek, siyasi söylemde bulunmak, ırkçılık, bölücülük, ayrımcılık ya da din düşmanlığı yapmak, genel ahlaka ve edep kurallarına aykırı davranmak, kurum, hizmet ya da ürün kötülemek veya reklam yapmak, uygunsuz xfire nickname ya da oyuncu nicki kullanmak yasaktır.

Başvuru Şartları : Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu hile, küfür vb. kirli maziye sahip olanların dışında herkese açıktır. Başvuru esnasında ve sonrasında xfire profil sayfası gizli değil görünür durumda ayarlanmış olmalıdır.

Başvuru Sayfası : Başvurular,  http://www.xfire.com/communities/callofdutyturkiye sayfasından yapılacaktır.

Alımlar : Gruba katılmak için yapılan başvurular inceleme ve değerlendirme sonrasında onaylanacak ya da reddedilecektir. Başvuruların değerlendirme işlemleri; kurucu üyeler, server adminleri ve xfire grup moderatörleri tarafından yürütülecektir.

Site Üye Satüleri : Grup üyelerinin Elit Üyelerimizi Tanıyalım konusuna başvurmaları ve başvurularının uygun bulunması halinde, site üyelik ve xfire statüleri Elit Oyuncu olarak düzenlenecektir.

Gruptan Çıkarma : Yasaklanan eylemlerde bulunanlar ikaz edilmeden gruptan uzaklaştırılacaktır. Çıkarılan üyenin xfire kullanıcı adı (username) ve çıkarılma gerekçesi sitemizde yayınlanacaktır.

Şikayetler : Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu üyeleri hakkında xfire chat üzerinden küfür, hakaret vb. nedenlerle yapılacak şikayetler ilgili konu başlığına yapılmalı ve xfire username adını da içerecek şekilde ekran görüntüsü eklenmelidir.


Ynt: Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu
« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2012, 13:00:48 »
Hayirli olsun :) Bide simdi bunu nasil kullancaz :D

Ynt: Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu
« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2012, 18:03:44 »
Ben girdim mi bilmiyom tıkladığımda zaten başvuruldu diyo ama xfire de görünüyo :D

Ynt: Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu
« Yanıtla #4 : 29 Nisan 2012, 18:07:09 »
Ben girdim mi bilmiyom tıkladığımda zaten başvuruldu diyo ama xfire de görünüyo :D
Öbür konuya yazmanla birlikte, invite gönderdiğini farkettim ve giriş işlemini yaptım :D

İleride gruba başvuran arkadaşlar da chatbox vb. bir şekilde haber verirlerse join işlemini hızlandırabiliriz.

Ynt: Call of Duty Turkiye Oyuncu Grubu
« Yanıtla #5 : 11 Kasım 2012, 22:29:49 »
|C-TR|Penstilenz    xfire : niang77

Klanda olmadığı halde klan tagı taşıdığından gruptan çıkarılmıştır.