cod 4 x7 mousda donma yapıyor

ceyco

• *
  • 59
cod 4 x7 mousda donma yapıyor
« : 14 Nisan 2013, 23:17:48 »
slm arkadaslar, win7 de CoD4 oynarken x7 mouslarda donma yapabiliyor basıma geldı 2 gündür arastırıyorum ve bir forumda buldum çözümü paylaşayım dedim.

cod 4 kurulu oldu klasörde iw3mp sağ tıklayıp özellikler diyoruz uyumluluk sekmesinde xp servis pack 3 seçip yönetici olarak çalıştırı işaretleyip uygula deyip çıkıyoruz.
oyunda profilleriniz gidiyo onun içinde bilgisayarım/c/kullanıcılar/(kullanıcı isminiz)/appdata/Local/virtualstore/programfiles/activision/cal of duty4 modern....../bu dosyanın içindekileri kopyalayıp
c/programfiles/aktivision/callofduty4 klasörünün içine yapıştır deyin ve çıkanları onaylayın (değiştir deyin ) ve herşey eski halini almış olup X7 mouse probleminiz ortadan kalkmış oluyor

yer olarak forumda yanlış veya gereksiz görülürse admin bilir işini :)

Saygılar...

CoD4 X7 Mause Donma

Ynt: cod 4 x7 mousda donma yapıyor
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2013, 19:44:59 »
bende hiç böyle bir sorun olmadı bende x7 ve G9 var ikisinide kullanıyorum bir problem yaşamadım fps'den olabilir o benim sabit 250 oldugundan olabilir. Düsük fpsde x7 sorun yaratıyor o bi gerçek :)

ceyco

• *
  • 59
X7 Mause Donma Sorunu
« Yanıtla #2 : 25 Ağustos 2013, 20:55:40 »
Baya geç olcak ama güç olmasın. Ben ıkıncı x7 aldım maustamı dıye herşeyi denedım bı bu ışe yaradı kımsenın basına gelmesın de gelirse X7 mause donma sorunu cozum bu. Ben gayet başarılı bır sonuc aldım tarihe bak hala oynuyorum hehe.