COD Advanced Warfare Unknown Block Compression Type 24 Hatası

oyunu dün yükledim gayet sorunsuz açıldı ve oynadım. bugün multiplayer güncellemesi yükledi. safe mode uyarısı çıktı evet diyince oyun açılıyor daha sonra fatal error hatası verıyor  Unknown block compression type 24 lütfen yardımcı olurmusunuz.oynayamıyorum

Ynt: COD Advanced Warfare Unknown Block Compression Type 24 Hatası
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2015, 02:14:23 »
Oyuna günceleme geldikten sonra almaya başladığınız Call of Duty Advanced Warfare unknown block compression type 24 hatası çözümü için steam üzerinden dosya doğrulaması yapmanızı önerebilirim. Steam dosya doğrulaması yapmak için steam üzerinde oyuna sağ tık yapıp özellikleri açınız, yerel dosyalar sekmesine gelerek oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula deyiniz. Bu işleme rağmen CoDAW unknown block compression type hatası devam ederse aşağıda dosya yolunu verdiğim cache klasöründeki dosyaları (yedek almakta fayda var) sildikten sonra sisteminizi restart edip dosya doğrulamasını tekrarlayınız. Aldığınız sonucu bildirebilirseniz memnun oluruz.

Kod: [Seç]
C:\Program Files (x86)\Steam\appcache\httpcache
oyunu dün yükledim gayet sorunsuz açıldı ve oynadım. bugün multiplayer güncellemesi yükledi. safe mode uyarısı çıktı evet diyince oyun açılıyor daha sonra fatal error hatası verıyor  Unknown block compression type 24 lütfen yardımcı olurmusunuz.oynayamıyorum

Call of Duty Advanced Warfare Unknown Block Compression Type Error

Ynt: COD Advanced Warfare Unknown Block Compression Type 24 Hatası
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2015, 23:03:27 »
dosya doğrulaması yaptım ve her şey normale döndü.sorunsuz oynuyorum. ARA* la görüştüğümde 3 aylık ekran kartının driver ı eski güncelleyin düzelir demişlerdi. iyi ki onları dinlememişim,teşekkürler.