CoD Black Ops 2 Multiplayer Oynamak İstiyorum

CoD Black Ops 2 Multiplayer Oynamak İstiyorum
« : 15 Ekim 2015, 23:31:47 »
Merhaba arkadaşlar. Call of Duty Black Ops 2 multiplayer oynamak istiyorum, nasıl yapabilirim? Bilgisi olan rica etsem yazabilir mi :P

Ynt: CoD Black Ops 2 Multiplayer Oynamak İstiyorum
« Yanıtla #1 : 16 Ekim 2015, 02:40:48 »
Black Ops 2 hakkındaki detaylı bilgileri, inceleme ve hata çözümlerini bağlantıdaki Call of Duty Black Ops 2 kategorisinde bulabilirsiniz. Multiplayer oynayabilmek için öncelikli olarak oyunun orjinaline sahip olmak gerekiyor. Fakat Black Ops 2 Botlu Oynamak, Multiplayer Tadında ve Black Ops 2 Zombie Oynamak bağlantılarında da bahsettiğimiz orjinal olmadan oynanabilen platformlar da mevcut. Forum ana sayfasından ulaşabileceğiniz üyelere özel bölümde Black Ops 2 multiplayer oynama konusu mevcut ama şu an için ilgili site/platform geçici olarak desteklemiyor maalesef, ilgili kategoriyi takip edebilirseniz gelişme olduğunda oradan yazmaya çalışırız. Ancak halihazırda MW2, Black Ops ve MW3 multiplayer oynanabiliyor, multi olarak oynamadıysanız tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar. Call of Duty Black Ops 2 multiplayer oynamak istiyorum, nasıl yapabilirim? Bilgisi olan rica etsem yazabilir mi :P

Black Ops 2 Multiplayer Oynama Hakkında

Ynt: CoD Black Ops 2 Multiplayer Oynamak İstiyorum
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2015, 05:25:44 »
çok teşekkürler