CoD RconTool İndir ve CoD RconTool Hakkında Bilgiler

Call of Duty serisinde server yönetimi amacıyla kullanılan CoD RconTool proğramının tüm versiyonlarına ait indirme bağlantılarını ve CoD Rcon Tool hakkında bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. CoD RconTool yazılımı; TheKiller_Dog (tKd) nickli Call of Duty tutkunu bir oyuncu tarafından freeware lisansı ile oyun sunucu yönetimi için yapılmıştır.

Yaklaşık sekiz yıl süren geliştirme projesi CoD RconTool v.13'ün yayımlanmasıyla birlikte 2013 yılı sonlarında sonlandırılmıştır. CoD Rcon Tool download bağlantıları versiyon numaralarına göre aşağıda sıralanmıştır. CoDRconTool v.13'ün stabil olarak çalıştığı tarafımızca teyit edilmekle beraber CoDRconTool v.11.3.1 de kararlı bir sürümdür.

CoDRconTool Download Bağlantıları:

CoD RconTool 11.3.1 İndir      : CoDRconTool 11.3.1.zip (14.8 Mb.)

CoD RconTool 12BETA1 İndir   : CoDRconTool 12BETA1.zip (16.8 Mb.)

CoD RconTool 12BETA2 İndir   : CoDRconTool 12BETA2.zip (16.8 Mb.)

CoD RconTool 13 İndir            : CoDRconTool 13.zip (19.2 Mb.)

CoD RconTool Kurulumu: Windows Vista ve üzeri işletim sistemi kullananların kurulum için setup dosyasını yönetici olarak çalıştırmaları tavsiye olunur. Setup dosyasının çalıştırılması ile birlikte herhangi bir özel işleme gerek kalmaksızın kurulum tamamlanacaktır. Yazılımın kullanılması sırasında sorunla karşılaşılmaması maksadıyla yönetici olarak çalıştırılmalıdır. Her çalıştırmada sürekli yönetici olarak çalıştır seçmek istemiyorsanız proğramın kısa yoluna sağ tık yapıp Özellikler/Uyumluluk/Tüm kullanıcıların ayarlarını değiştir/Ayrıcalık düzeyi/Bu proğramı yönetici olarak çalıştır seçeneğini işaretleyip uygula deyiniz.

CoD RconTool Kullanımı: Desteklediği oyunların listesini aşağıda görebileceğiniz CoD RconTool yazılımının kullanımı ile igili video ve bilgileri bağlantılarda bulabilirsiniz.

CoD RconTool Bad Words Ayarları

CoD RconTool Bad Names Ayarları

CoD RconTool Clientnumber Kick Yapmak

CoD RconTool Ingame Chat Ayarları

CoD Rcon Tool Desteklediği Oyunlar:

* Call of Duty
* Call of Duty: United Offensive
* Call of Duty 2
* Call of Duty 4
* Call of Duty 5 : World at War
* Call of Duty 6 : Modern Warfare 2
* Call of Duty 7 : Black Ops

CoD RconTool Tutorial Video:

CoD Rcon Tool Kurulum

CoD Rcon Tool indir

CoD Rcon Tool Ana Menü

Alıntı
Use CoD RconTool to:
-Manage your server settings.
-Keep track of ingame chat.
-Automatically kick players on bad language/advertising.
-Send messages automatically to your servers.
-Check status of favorite servers.
-And a lot more...
Since a month or so, the community has been offline for technical reasons. The bad news is, it won't get back online.

The reason I made this decision is because of the time it will take to get it back online the way it was before, and with the decreasing number of admins on the supported games and my own lack of interest for the latest Call of Duty games, I see no reason for myself to continue this project.
Besides that, continuing the project for future Windows operating systems would result in having to start all over again.

For me this feels like the right time to say goodbye to this project which i've been working on for about 8 years.
I hope you all enjoyed (or maybe still enjoy) using CoD RT as much as I did on developing it!!!

BUT, for them who are interested, i'm releasing a final version including bugfixes, new looks and new features.

Start the setup by running it as administrator: rightclick the file and "Run as Administrator"
To be sure everything works fine when running the application right click the executable or shortcut on the desktop, go to "Compatibility" and check "Run as Administrator".

Greetings, tKd
http://www.cod-rcontool.com/

Alıntı
SOFTWARE LICENSE:

This End User License Agreement is an agreement between TheKiller_Dog, creator of CoD RconTool and you regarding the use of software.
Installing this software implies that you agree to the terms of this agreement.
If you disagree with any part of this license agreement, you must erase this software.

1. RIGHT TO USE THE LICENSE-KEY

TheKiller_Dog, creator of CoD RconTool grants you the right to use CoD RconTool in accordance with the terms of this agreement.
You may install and use the unregistered version of this software on any number of computers.
You may NOT spread your license key over internet or any other way. When violating, TheKiller_Dog, creator of CoD RconTool has the right to ban the regarding License-key.
You may NOT sell any part of this software as part of another software package. You may not reverse engineer, decompile, or disassemble this software.

When TheKiller_Dog, creator of CoD RconTool detects more IP Addresses registering the same License-key, TheKiller_Dog, creator of CoD RconTool has the right to contact you on your given e-mail address for further information. When you violated the License-key spread rule, TheKiller_Dog, creator of CoD RconTool has the right to ban the regarding License-key.

CoD Rcon Tool Download

Ynt: CoD RconTool İndir ve CoD RconTool Hakkında Bilgiler
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2014, 01:30:32 »
çok yararlı bi konu olmuş abi emeğine sağlık..

« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2016, 19:07:39 »
İnanın bu sefer tam anlamdım.Biz genelde tunus da oynuyoruz.Şimdi tunus bölümünü nasıl açacağım.Oyun içine girip komutlamı değiştireceğiz.Cod rcon programını indirim bilgileri giriyorum ama yanlış diyor.IP YAZIYORUM PORT YAZIYORUM .rcon passswrod size verdiğim şifreyi yazıyorum olmuyor, server şifresini yazıyorum olmuyor.Sadece haritayı değiştirmemiz kaldı onuda bi çözersek hemen orjinal alıp başlıyacağız :))) sizide servera bekleriz. :) fakat map değişkliğini nasıl yapacağız inanın anlamadım özür dilerim

« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2016, 20:22:30 »
Call of Duty 2'de CoDRconTool üzerinden map değiştirmek için resimde gösterdiğim''Map'' kısmından oynamak istediğiniz haritayı seçiniz ve çıkan uyarı mesajına evet deyiniz.

İnanın bu sefer tam anlamdım.Biz genelde tunus da oynuyoruz.Şimdi tunus bölümünü nasıl açacağım.Oyun içine girip komutlamı değiştireceğiz.Cod rcon programını indirim bilgileri giriyorum ama yanlış diyor.IP YAZIYORUM PORT YAZIYORUM .rcon passswrod size verdiğim şifreyi yazıyorum olmuyor, server şifresini yazıyorum olmuyor.Sadece haritayı değiştirmemiz kaldı onuda bi çözersek hemen orjinal alıp başlıyacağız :))) sizide servera bekleriz. :) fakat map değişkliğini nasıl yapacağız inanın anlamadım özür dilerim

Call of Duty 2 CoDRconTool Map Değiştirmek