CoDAW DirectX Encountered an Unrecoverable Hatası Alıyorum

Merhaba. Orjinal oyunum Call of Duty Advanced Warfare'ı steam üzerinden yükledim. Yanlız directx encountered an unrecoverable error hatası alıyorum. Nereye baktıysam sorunu çözebilecek bir konu bulamadım, lütfen yardımcı olun. TOSHIBA SATELLITE P50-B-11P 15.6'' NOTEBOOK kullanıyorum ve windows 10 güncellemesini yaptım (orjinal). Hyper-Threading Technology’ye sahip Intel® Core™ i7 Quad Core işlemci ve 2 GB GDDR5 VRAM’e sahip AMD Radeon™ R9 M265X  ekran kartım var (SSHD) ve 1TB depolama alanı.

Özellikler bunlar.

Ynt: CoDAW DirectX Encountered an Unrecoverable Hatası Alıyorum
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2015, 16:24:15 »
Sisteminiz CoDAW'ı normal ayarlar civarında oynatmak için yeterli teknik özelliklere sahip ve AMD Radeon R9 M265X ekran kartınız da DX 11 destekli. Bu durumda donanımsal olarak bir sorun görünmüyor. Call of Duty Advanced Warfare DirectX Encountered an Unrecoverable Hatası'nı bağlantıda ele almıştım. İnceleyip önerilerimi uyguladıktan sonra sonucunu bilidrebilirseniz memnun oluruz.

Merhaba. Orjinal oyunum Call of Duty Advanced Warfare'ı steam üzerinden yükledim. Yanlız directx encountered an unrecoverable error hatası alıyorum. Nereye baktıysam sorunu çözebilecek bir konu bulamadım, lütfen yardımcı olun. TOSHIBA SATELLITE P50-B-11P 15.6'' NOTEBOOK kullanıyorum ve windows 10 güncellemesini yaptım (orjinal). Hyper-Threading Technology’ye sahip Intel® Core™ i7 Quad Core işlemci ve 2 GB GDDR5 VRAM’e sahip AMD Radeon™ R9 M265X  ekran kartım var (SSHD) ve 1TB depolama alanı.

Özellikler bunlar.

Call of Duty Advanced Warfare DirectX Encountered an Unrecoverable Error

« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2015, 16:08:35 »
Şu an enterasan bir şekilde multiplayer online oynayabiliyorum ama single player modunda gene aynı hatayı veriyor :)

« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2015, 22:50:15 »
Eğer daha önceden ayarlamadıysanız s1_sp64_ship.exe'yi yönetici olarak çalışacak şekilde ayarlayınız. Ayrıca oyunun grafik ayarlarından Shadow, Shader ve AA ayarlarını OFF konumuna alarak oynamayı deneyiniz, bakalım etkili olacak mı?

Kod: [Seç]
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty Advanced Warfare\s1_sp64_ship.exe
Şu an enterasan bir şekilde multiplayer online oynayabiliyorum ama single player modunda gene aynı hatayı veriyor :)