CODAW Singleplayer Bekleme Sorunu..

CODAW Singleplayer Bekleme Sorunu..
« : 13 Şubat 2015, 21:48:45 »

Call of Duty Advanced Warfare oyununu yeni açtığımda sabırsızlıkla next game dedikten sonra en az 10 dakika bekledim grafikleri düzelttim yine bekledim tanıtım filmini resume game den giriyorum kaldığım yerden devam etsin diye yine o uzun uzun bekleme yeri açılıyor dolması en aşşağı 10 dk alıyor her oyuna girdiğimde bunumu beklicem geçilmiyor mu?

Ynt: CODAW Singleplayer Bekleme Sorunu..
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2015, 23:23:23 »
Call of Duty Advanced Warfare yeni görev ya da mission select'ten görev seçerek campaign/singleplayer yüklenmesi dediğiniz gibi oldukça uzun sürüyor. Bu uzun bekleme süresi içerisinde senaryoya vurgu yapılması amacıyla görev başlangıçlarına konan oldukça uzun metrajlı senaryo açıklama/intro videoları yetmezmiş gibi AW ilerleme çubuğunun dolmasının beklenmesi de işin cabası. Gerçi bu ilerleme çubuğunun hızı oyuncunun bilgisayar özelliklerine kısmen bağlı olsa da oyun yapımcısı tarafından kısa tutulabilirdi bence. CoDAW campaign bölümlerine girerken bazı serilerde olduğu gibi intro/senaryo anlatımının geçilmesi için space, sol tık vb. bir seçenek de konmamış maalesef. En azından Call of Duty Advanced Warfare'ın ilk görev bölümüne ait açılış videosu çalışmasın diye players2/config.cfg'deki seta intro komutu "0" şeklinde ayarlı ama bu ayar da bir sonuç vermiyor. Kullandığım sistem ile mission select ile başlattığım görev bölümünün yüklenme süresi uzunluğunu göstermesi amacıyla çektiğim videoyu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare oyununu yeni açtığımda sabırsızlıkla next game dedikten sonra en az 10 dakika bekledim grafikleri düzelttim yine bekledim tanıtım filmini resume game den giriyorum kaldığım yerden devam etsin diye yine o uzun uzun bekleme yeri açılıyor dolması en aşşağı 10 dk alıyor her oyuna girdiğimde bunumu beklicem geçilmiyor mu?