Cucusoft Net Guard Multiplayer Oyuncu Dostu Yazılım

Cucusoft Net Guard Box
Cucusoft Net Guard, güçlü bir bandwidth monitor ve bandwidth meter yazılımıdır. Yani Cucusoft Net Guard proğramı ile internet kullanım bilgilerinizi günlük grafikler halinde görebilir ve kotalı internet kullanıcısı iseniz ekstra faturalardan kurtulabilir, sınırsız kullanıcı iseniz adil kullanım kotası nedeniyle hızınızın düşürülmesini engelleyebilirsiniz. Maalesef engellemek için internet kullanımınızı ay sonuna kadar azaltmanız gerekecek. Cucusoft Net Guard yazılımı ile ayrıca bilgisayarınızdaki internet bağlantısını kullanan yazılımları, işlemleri takip edebilir ve sizin bilginiz dışında interneti kullanan zararlı yazılım olup olmadığını tespit edebilirsiniz.

Ayrıca aylık internet kota bilgilerinizi seçenekler bölümünden girdiğinizde, kota sınırına yaklaştığınızda bilgilendirilmenizi sağlayabilirsiniz. Özellikle multiplayer oyuncuları için gerekli bir yazılımdır.

Yakın bir zamana kadar ücretli satılan ve 30 USD değerindeki emsallerinden çok daha güçlü olan Cucusoft Net Guard artık ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Ancak kullanabilmek için proğramı lisanslamanız gereklidir.

Lisanslamak için ürün sayfasından proğramı indirip kurunuz. Kurulum sonrası açılan lisanslama penceresinden e-posta adresinizi gönderdiğinizde 1-2 dk. içerisinde ”free registeration code/registration code” unuz gelecektir.


Cucusoft Net Guard Summary

Cucusoft Net Guard NetMonitor

Cucusoft Net Guard Screenshot