Giveaway Ashampoo ® Photo Commander 9 Kampanya

Giveaway Ashampoo ® Photo Commander 9 Kampanya
« : 18 Eylül 2012, 00:56:17 »
Giveaway Ashampoo Photo Commander 9
Ashampoo® Photo Commander 9 ile ekran görüntüsü yakalayabilir, panoramik görüntüler oluşturabilir, resimlerinize çerçeveler ekleyebilir, kolaj çalışmaları yapabilir, html albümleri ve slideshowlar oluşturabilir, dijital resimlerinizi yönetebilir, düzenleyebilir, optimize edebilir, kırpabilir, fotoğraflarınızın boyutlarını değiştirebilir , değişik efektler yükleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca yaptığınız çalışmaları, oluşturduğunuz resim albüm ve slideshowları CD/DVD'lere yazdırabilirsiniz. Özellikleri saymakla bitmeyecek üstün multimedya araçlarına sahip Ashampoo® Photo Commander 9 proğramını herkese tavsiye ediyoruz. Türkçe dil desteği mevcuttur.

Kampanyadan yararlanmak için bağlantıdan proğramı indiriniz, kurulum ve lisanslama prosedürlerini takip ediniz. Kampanya kısa sürelidir.


Giveaway Ashampoo Photo Commander 9 Kampanyalı Yazılımlar

Giveaway Ashampoo Photo Commander 9 Freebies

Ashampoo Photo Commander 10 Kampanya
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2013, 00:45:36 »
Ashampoo yazılım firması yeni bir kampanya başlatmış. £29.99 değerindeki Ashampoo Photo Commander 10 kampanyasından ücretsiz tam sürüm lisans alma ve yazılımın download sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Lisans Alma Sayfası

Download Sayfası


Ashampoo Photo Commander 10 Kampanya Sayfası