HATA Online Service is Not Available

HATA Online Service is Not Available
« : 07 Eylül 2015, 02:50:59 »

Beyler, Call of Duty Advanced Warfare oyununu 3 gün önce felan steam üzerinden aldım ve başlıktaki online service is not available at this time hatasını veriyor. Her şeyi denedim olmadı kafayı yiyecem lütfen yardım edin. Steam'den ulaşmak isteyenler >> AlaaddinKeykubad

Ynt: HATA Online Service is Not Available
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2015, 03:11:42 »
Şu an için Call of Duty Advanced Warfare sunucularının durumlarını tüm platformlar için bağlantıdan kontrol ettiğimde herhangi bir sorun görünmüyor. Call of Duty Advanced Warfare Service is Not Available at This Time hatası çözümü için öncelikle bağlantıdaki çözüm önerilerimi denemenizi tavsiye edebilirim.

Beyler, Call of Duty Advanced Warfare oyununu 3 gün önce felan steam üzerinden aldım ve başlıktaki online service is not available at this time hatasını veriyor. Her şeyi denedim olmadı kafayı yiyecem lütfen yardım edin. Steam'den ulaşmak isteyenler >> AlaaddinKeykubad

Call of Duty Advanced Warfare Service is Not Available at This Time Error

« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2015, 14:33:19 »
herşeyi denedim tek şu port işini halledemedim hiçbirşey anlamadım port la ilgili bi video anlatıcı felan varmı ?

« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2015, 14:53:52 »
herşey için teşekkürler port ayarlarını çözdüm yaptım talimatlarınızı uyguladım ve oldu herşey için teşekkürler allah razı olsun :)

« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2015, 16:57:01 »
Call of Duty Advanced Warfare service is not available at this time hatası çözümü amacıyla PS3, PS4, XBox One, XBox 360 ve PC portlarınının açılma işlemlerini nasıl yapıldığını bağlantıda bulabilirsiniz. Bağlantıya girdiğinizde kendi modem markanıza ve sonrasında modeline tıkladığınızda CoDAW için port açma işlemlerine dair resimli anlatımını görebilirsiniz.

herşeyi denedim tek şu port işini halledemedim hiçbirşey anlamadım port la ilgili bi video anlatıcı felan varmı?

« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2015, 16:58:38 »
Call of Duty Advanced Warfare service is not available sorununun çözümü için yaptığınız işlemleri diğer forum kullanıcılarının da yararlanması maksadıyla kısaca anlatabilirseniz memnun oluruz, teşekkürler.

herşey için teşekkürler port ayarlarını çözdüm yaptım talimatlarınızı uyguladım ve oldu herşey için teşekkürler allah razı olsun :)