Klan Maç Sonuçları ve Takım Aktiviteleri

gukkan

• *
  • 137
Klan Maç Sonuçları ve Takım Aktiviteleri
« : 16 Temmuz 2012, 23:51:36 »
Call of Duty klan savaşlarında böyle bir konu vardı ancak burda klan maçları ve takım çalışmaları ile ilgili paylaşımları da yaparız diyerekten yeni konu açıyorum arkadaşlar.

gukkan

• *
  • 137
Ynt: Klan Maç Sonuçları ve Takım Aktiviteleri
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2012, 23:54:14 »
İşte çalışmanın zaferi diyebileceğimiz bir ürün...

Herkese emeği için teşekkürler.

Not: Resim linkleri ölmüş.

« Yanıtla #2 : 17 Temmuz 2012, 00:11:12 »
Tebrikler arkadaşlar, nice başarılara inşallah. Bu başarı klan olarak sanırım ilk ciddi başarımız, hem klan olarak başarılarımızı devam ettirelim hem de inşallah önümüzdeki dönemde halihazırda proje çalışmaları devam eden Lig ve Turnuva organizasyonlarına hazırlanalım.

Arkadaşlarımız da tanıdıkları düzgün klanları sitemize site grubu oluşturmak için davet ederlerse projelerimiz daha da sağlam adımlarla devam edecektir ve organizasyonlarda büyük kolaylık sağlayacaktır.

« Yanıtla #3 : 17 Temmuz 2012, 01:12:09 »
bu gün emeklerin karşılığının alındığı gündür arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum bizlere bu duyguyu yaşattıgınız için teşekkürler.

« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2012, 02:48:54 »
Kimse bana teşekkür etmesin zaten TS'nin açılması, S&D serverim maç adına hazırlanması,Takımın kurulması,Konular açılması,Oyuncular alın'ması en önemlisi klanımızı HC'den pro oyunculara taşınıp klanlarca tanınması vs..Önemli değil her zaman burdayım :D :D :D

Maru

• *
  • 32
« Yanıtla #6 : 17 Temmuz 2012, 10:55:50 »
Gerçekten dün çok güzel bir takım oyunu ile kazandık , hala daha eksiklerimiz var çalışarak bir birimize alışarak dahada iyi bir yerlere gelebileceğimiz kanaatindeyim...Bunu da ancak

Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar. Mustafa KEMAL ATATÜRK

« Yanıtla #7 : 28 Temmuz 2012, 20:04:38 »
Evet arkadaşlar bir şey söylemek istiyordum. Biraz daha S&D Swlerde oynayıp kendimizi geliştirmemiz gerektiğini düşünüyorum .

« Yanıtla #8 : 29 Temmuz 2012, 01:01:36 »
ConcepT iyi de hiç tam kadro takimla maçlara çikmadik ki. Hep o sirada orda olanlarla çiktiniz maçtalarda ben de vardim ve her zamanki gibi sonuncuydum :)

« Yanıtla #9 : 29 Temmuz 2012, 01:06:30 »
zaten seni saymiyorum hehehe :D  :P

« Yanıtla #10 : 29 Temmuz 2012, 01:14:35 »
bende kendimi saymiyorum :D

gukkan

• *
  • 137
« Yanıtla #11 : 29 Temmuz 2012, 19:47:15 »
o maçları saymayın tam kadro ile çıkmadık ben sonradan girdim vs. vs. ciddi kapışsak alırız.

« Yanıtla #12 : 30 Temmuz 2012, 15:02:28 »
maçta bakıyorumda ilk 20 saniyede 2 3 kişi ölüyor e geriye kalanlarda fazla birşey yapamıyor..ben hala başka swlerde antreman yapalım diyorum, kalabalık swlere girersek ilk olarak nereye GİTMEMEMİZ gerektiğini öğreniriz ve promod bence öldürme değil ölmeme oyunudur...biz hc gibi rush atıyoruz nedense :D

« Yanıtla #13 : 01 Ağustos 2012, 01:37:19 »
high çok doğru söylüyorsun :) klanın yarısından çoğu hc oyuncular üzerine kurulu ben şahsen uzun zamandır hc ye girmiyorum alman sd swlerinde kendimi geliştirmeye çabalıyorum :)

« Yanıtla #14 : 09 Ağustos 2012, 01:04:12 »
Evet beyler aşağıda gözlemlediğim birkaç husustan bahsedeceğim

1- Öncelikle kafamda belirlediğim klan müsabaka takımı ilk 5 oyuncusunu söylemek istiyorum

|C-TR-A|Gukkan
|C-TR-A|Gngster
|C-TR|Highflyer
|C-TR|SmiLe<3
|C-TR|ConcepT

Diğer arkadaşlar bu 5 ten online olmayanlar yerine public swdeki performansları ve başka zamanlarda sd serverdeki performanslarına göre alınacaktır . Bu arkadaşlar arasındanda bende dahil olmak üzere mactaki performanslarına göre ilk 5'den cıkarılma ihtimalleri vardır .

2- Maclarda Ts3 kullanımı yoktur ama bizim klanın bir ts3 adresi vardır . Maca katılan arkadaşların ts3 kullanmasını rica ediyorum .

3- Klanımızın belirli bir mapi yoktur . Maçlarda 2. map olayında hangi mapi acmamız konusunda sıkıntı yaşıyoruz bunu aşmak için herkes en iyi oynadığı mapi bu konu altına yazarsa ; en çok istenen mapi klan mapi yapacağız .

Eğerki adamlar kendi mapleri için bizim mapimizi seçerse en çok istenen 2. mapi klan mapi olarak maçlarda kullancağız .

Benim en iyi oynadığım map Backlot . Sıra sizde

Saygılarımla Klan müsabaka takımı kaptanı |C-TR|ConcepT