Max Payne 3'ün ilk 15 dakika videosu

Max Payne 3'ün ilk 15 dakika videosu
« : 20 Mayıs 2012, 16:50:13 »
Rockstar'ın yeni aksiyon macera oyunu Max Payne 3, PS3 ve X360 için raflarda yerini aldı. PC sürümü ise, haziran başında gelecek. İlk iki oyundan yıllar sonrasında, bu kez Brezlya'daki yeni bir başlangıcı konu alan yapım, Max'in yeni bir hayat düzeni kurmak istemesiyle başlıyor.

Rockstar'ın yeni aksiyon oyunu Max Payne 3, PC kullanıcılarına bol DVD'yle geliyor. E-Xpress isimli perakendecinin verdiği bilgiye göre oyun, PC'de tam dört DVD olacak. Ayrıca oyunun kaplayacağı yer için de en az 35 GB'lık alanın olması gerektiği belirtilmiş (Yüksek çözünürlüklü görsel kaliteden olsa gerek).

Max Payne 3, X360'da çift disk olarak satışta. PS3'te ise, tek Blu-Ray disk olarak satılıyor.

Eğer oyunu almayı düşünüyor ve ucundan öncelikle göz atmak istiyorsanız, yayımlanan ilk 15 dakika videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. İyi seyirler.

Yapımcı:Rockstar Vancouver

Yayıncı:Rockstar Games

Türü:Aksiyon

Çoklu Oyuncu:Var

Platform:PC, Playstation 3, XBox 360

Artılar: Aksiyonu bitmeyen görevler, başarılı hikaye anlatımı, yeni eklemelerle Bullet Time modu çok etkili, seride ilk kez eklenen arcade ve multiplayer oyun modları
   
Eksiler: Eski oyunların etkisini arayanlar için hayal kırıklığı olabilir, yapay zeka bazen saçmalıyor, bazı teknik hatalar

Edit: Yeni Cıkmasını Bekledigim Efsane Favori Oyunlarımdan Farcry3 ve Max Tabiki...


Ynt: Max Payne 3'ün ilk 15 dakika videosu
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2012, 18:18:41 »
Hitman Max Payne'den daha güzel bence