Merhabalar Call of Duty'yi Aşırı Derecede Seven Bir İnsanım

Merhabalar, sitenizi yeni gördüm ve kayıt oldum, Call of Duty'yi aşırı derecede seven bir insanım, hatta 1-2 sene önce iyi bir bilgisayarım vardı, ta ki bozulana ve satana kadar. Bu bilgisayarda mw3'e kadar yüklemiştim. Genellikle World at War oynarım, kaliteli olduğundan dolayı, cod 4'ü hiç sevmedim, sevmiyeceğimde. Ayrıca Call of Duty United Offensive ve Call Of Duty iki oynarım. Xfire kullanmam gametracker kullanırım.

Konuyu bitirmeden önce birşey söylemek istiyorum, biraz uzun oldu ama.

Call Of Duty World At War oynayan bütün Türk oyuncularla tanışmak isterim.

Hepimiz hastasıyız, Call of Duty gibisi var mı
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2014, 12:09:00 »
Aramıza hoşgeldiniz. Hepimiz hastasıyız, Call of Duty gibisi var mı :D Şu ana kadar çıkan CoDGhosts dahil tüm seriyi fırsat buldukça oynarım. Son zamanlarda forum olarak Black Ops 2 multiplayer oynuyoruz :) Fakat en fazla sevdiğim ve multiplayer oynadığım ise Call of Duty United Offensive.
Merhabalar, sitenizi yeni gördüm ve kayıt oldum, Call of Duty'yi aşırı derecede seven bir insanım, hatta 1-2 sene önce iyi bir bilgisayarım vardı, ta ki bozulana ve satana kadar. Bu bilgisayarda mw3'e kadar yüklemiştim. Genellikle World at War oynarım, kaliteli olduğundan dolayı, cod 4'ü hiç sevmedim, sevmiyeceğimde. Ayrıca Call of Duty United Offensive ve Call Of Duty iki oynarım. Xfire kullanmam gametracker kullanırım.

Konuyu bitirmeden önce birşey söylemek istiyorum, biraz uzun oldu ama.

Call Of Duty World At War oynayan bütün Türk oyuncularla tanışmak isterim.

Ynt: Merhabalar Call of Duty'yi Aşırı Derecede Seven Bir İnsanım
« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2014, 13:32:11 »
Bilgisayarı az birşey yenileyince bende oynuyacağım.Ayrıca bende çok severim united offensive oynamayı ah bir orjinal olsa,fırsat olmadıki almaya,arkadaşların lafına geldik,napıcan eski oyunu diye.Para gitti boş yere.