Modern Warfare 2 Disk Read Error Hatası

Modern Warfare 2 Disk Read Error Hatası
« : 29 Haziran 2015, 18:30:11 »
Call of Duty 6 Modern Warfare 2 disk read error hatası çözüm önerilerimizi aşağıda bulabilirsiniz. MW2 disk okuma hatası çözümü için sırasıyla şu işlemleri uygulayınız.

* Modern Warfare 2'yi yönetici olarak çalışacak şekilde ayarlayınız ve hatanın giderilip giderilmediğini kontrol ediniz, çözülmediyse aşağıdaki adıma geçiniz.

* Harddiskinizde bulunan dosyaların sadece okunabilir (readonly) şeklindeki kısıtlamasını kaldırmak için aşağıdaki yönergeleri tamamlayınız, böylece Modern Warfare 2 oyun dosyalarının okunması, .cfg dosyalarının ve save game vb. dosyalarının yazılmasına da tam yetki vermiş olacak ve MW2 disk read error hatasının çözümü için en etkili yöntemi uygulayacağız.

- Başlat'ı açınız ve Tüm Programlar >> Donatılar'dan Komut İstemi'ni yönetici olarak! çalıştırınız ve resimde de gösterdiğim komutları aşağıdaki yönergeleri izleyerek uygulayınız. Not: Bilmediğiniz farklı komutları yazmayınız/denemeyiniz.

- Açılan pencereye diskpart yazarak enter'a basınız.

- Ardından list volume yazarak enter'a basınız. Enter'a bastığınızda bilgisayarınızda bulunan harddisk bölümleri listelenecektir. Sizde yüklü olan Modern Warfare 2 oyunu hangi disk bölümünde kurulu ise (Örnek: Volume 4);

- select volume 4 yazarak enter'a bastığınızda Volume 4 is the selected volume yazacaktır.

- attributes volume yazdığınızda o disk üzerinde yapabileceğiniz işlemler görünecektir.

- attributes volume clear readonly yazınız ve enter'a basınız. ''Volume attributes cleared successfully.'' mesajı göründüğünde diskinizdeki tüm dosyalar bundan sonra yalnızca okunabilir iznine değil yazma da dahil tüm izinlere kavuşmuş olacaktır.

- exit yazarak pencereyi kapatınız ve Modern Warfare 2 disk read error sorununu kontrol ediniz, lütfen bu önerileri uyguladığınızda aldığınız sonuçları konuya yazınız, beğenirseniz sosyal medyada like vs. paylaşınız, iyi oyunlar.

Alıntı
CoDSerileri ve Modern Warfare 2 ile ilgili detaylı bilgiler, haber ve incelemeler, hata çözümleri ve daha fazlası için bağlantıları ziyaret ediniz.

Call of Duty Modern Warfare 2 Disk Read Error Hatası