Modern Warfare 2 TDM Oynayamıyorum

Modern Warfare 2 TDM Oynayamıyorum
« : 30 Ocak 2016, 21:07:11 »
İyi akşamlar.iki günden beri Cod MW2'de tdm oynayamıyorum.team death match diyip oyun arattıgım zaman hemen domination a baglanıyor hemen.tdm'ye girmiyor.Bu sorunun sebebini soracaktım.Yardımcı olursanız cok memnun olurum.şimdiden teşekkürler.

Ynt: Modern Warfare 2 TDM Oynayamıyorum
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2016, 22:02:14 »
Biraz önce MW2 find game'den TDM oyun tipine girmede bir sorun görünüyor mu diye resimlerde de gösterdiğim gibi denemeler yaptım. Modern Warfare 2 Team Death Match sunucu/host bulunmaması vb. nedenlerle Domination'a yönlendirme gibi bir sorun görünmüyor. Yaşadığınız sorunun kaynağı hakkında pek fikrim yok maalesef. Daha önceki oyun deneyimlerine göre farklı bir oyun tipine yönlendirme gibi bir sorunla karşılaşmamıştım hiç, sadece modlu server/hostlara yönlenmiştim ama oyun tipi yine aynı yani TDM idi. Bir de şu aklıma geliyor: Sizdeki oyunda MW2 Stimulus ve Resurgence DLC paketleri mevcut dimi? Eğer DLC'ler yoksa oyundaki toplam oyuncu sayısı çok daralacağından ve TDM oynayan sayısı çok az ya da 0 olabileceğinden Domination oyun tipi sunuculara yönlendiriyor olabilir.

İyi akşamlar.iki günden beri Cod MW2'de tdm oynayamıyorum.team death match diyip oyun arattıgım zaman hemen domination a baglanıyor hemen.tdm'ye girmiyor.Bu sorunun sebebini soracaktım.Yardımcı olursanız cok memnun olurum.şimdiden teşekkürler.

Modern Warfare 2 TDM Sunucu Bulma Sorunu

Modern Warfare 2 TDM Sunucuya Girme Sorunu

Modern Warfare 2 TDM Sunucuya Girmek

Ynt: Modern Warfare 2 TDM Oynayamıyorum
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2016, 01:39:58 »
Cevap için cok teşekkür ederim:)sorun bendeymış.Arkadaşım istek yollayınca girebildim sorunum düzeldi tekrardan teşekkürler :)