Modern Warfare 3 Sniper Hakkında [Yardım]

Modern Warfare 3 Sniper Hakkında [Yardım]
« : 29 Ocak 2016, 18:28:06 »
Merhaba Arkadaşlar,
Sizce MW3'te Hangi Sniper Tercih Edilmeli?
Hangi Perk Ve Tekli Tercih Edilmeli?
Ve Son Olarak Nasıl Hızlıca Sniper Kullanabilirim?

Ynt: Modern Warfare 3 Sniper Hakkında [Yardım]
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2016, 19:56:09 »
Modern Warfare 3 sniper silahlarından tek atışlı Boltaction grubu yani her atışta manuel mermi sürülen sniper silahlarından resimlerde de görebileceğiniz L118A ve MSR'yi tavsiye edebilirim, vuruşları oldukça etkili. Hızlı nişan almayı sağlayan ve MW2'de daha kolay yapılan Quick Scope özelliği Modern Warfare 3'te mevcut değil bildiğim kadarıyla, fakat videolardan izlediğim kadarıyla bazı yapanlar olduğunu görüyorum, ancak nasıl yapıldığı hakkında bir bilgim yok maalesef.

MW3'te sniper pek kullanmıyorum ama oynamak istediğimde şu an için custom class ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi L118A snipera ikincil silah olarak MP412 tabanca, frag, flash grenade, Blind Eye, Assassin Pro ve Marksman şeklinde ayarlı. Sniper ile nişan almada nefes tutuşu artırmak için Marksman yerine Steady Aim de olabilir aslında, tercihe bağlı. Ben de oyunu birkaç ay önce almıştım, bu yüzden MW3'te multiplayer'da pek oyun deneyimim yok, henüz toplamda 10 saat olmuş. Ara sıra fırsat buldukça takılıyorum. Bu yüzden varsa forumdaki MW3'te ustalaşmış arkadaşlardan tavsiyelerini yazmalarını rica ederiz :)

Merhaba Arkadaşlar,
Sizce MW3'te Hangi Sniper Tercih Edilmeli?
Hangi Perk Ve Tekli Tercih Edilmeli?
Ve Son Olarak Nasıl Hızlıca Sniper Kullanabilirim?

Modern Warfare 3 Sniper Weapon L118A

Modern Warfare 3 Sniper Weapon MSR

Modern Warfare 3 Sniper Weapon L118A Custom Class

Ynt: Modern Warfare 3 Sniper Hakkında [Yardım]
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2016, 20:52:02 »
Teşekkürler,bende yeni başladım daha 17 levelim :)