Modern Warfare 3 Yükleme Sırasında Hata Alıyorum

Merhaba. Arkadaşlar oyunu bugün D&R dan aldım. 2 CD çıktı MW3 setup.exe'yi açınca steamime bağlanıyor, kodu vb. girdim, yükleme yeri geliyor ama hiç hareket etmiyor. Çözümü var mıdır?  :'(

Ynt: Modern Warfare 3 Yükleme Sırasında Hata Alıyorum
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2016, 19:57:46 »
Oyunu fiziki olarak bir mağazadan alsanız da Modern Warfare 3 kurulumu sırasında steam uygulamasına ihtiyaç duyuyor ve DVD üzerinden oyun setup edilmeye başladıktan sonra steam etkinleştirmesi isteniyor ve bu etkinleştirme sonrası download yoluyla MW3 kurulumu devam ediyor maalesef. Modern Warfare 3 setup sorunları ile ilgili olarak hem MW3 Kategorisi'nde hem de Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri başlığında bu sorun ile ilgili yorum ve başlıklar olcaktı, onları da inceleyin isterseniz. Steam uygulaması üzerinden oyunu etkinleştirdiyseniz download edilmesini sağlayarak kurulum sorununu çözebilirsiniz. Steam ile ilgili detaylı bilgileri ise bağlantıda bulabilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare 3 Steam Yükleme Hatası

Merhaba. Arkadaşlar oyunu bugün mağazadan aldım. 2 CD çıktı MW3 setup.exe'yi açınca steamime bağlanıyor, kodu vb. girdim, yükleme yeri geliyor ama hiç hareket etmiyor. Çözümü var mıdır?  :'(

« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2016, 16:07:07 »
Tamam Artık Gerek Kalmadı Yükledim Oyunu Teşekkürler :)

« Yanıtla #3 : 29 Ocak 2016, 19:16:30 »
Oyununuz hayırlı olsun, iyi oyunlar :) Mağazadan fiziki olarak satın aldığınız CD/DVD versiyon MW3 oyununu yükleme aşamalarından, aynı sorunla karşılaşanların da yararlanması maksadıyla kısaca bahsedebilir misiniz?
Tamam Artık Gerek Kalmadı Yükledim Oyunu Teşekkürler :)

« Yanıtla #4 : 29 Ocak 2016, 19:36:04 »
CD Yi taktıktan sonra setup.exe yi açtım ordan steame yönlendirdi ve ser*al key istedi CD kutusundaki kitapçığın arkasındaki kodu girdim ardından oyunlar steam kütüphaneme eklendi.
Ben Setupu iptal edip CD yi çıkardım ve oyunu steamden yükledim.
Zaten birtek böyle oluyor