Orjinal Call of Duty Ghosts Aldım Multiplayer Oynuyorum Birkaç Sorum Var

Merhabalar arkadaşlar, forumda yeni üyeyim... Bu oyunu orjinal alıpta multiplayer takılan uzman arkadaşlara sorum var şuan oyunu alalı baya oldu rütbem (II) tek kalın çizgide nikim Yarbay... Daha hızlı bir şekilde Squad Points yapmanın bir hilesi varmı? Diğer sipesiyal özellikleri ve silahları açtırmak istiyorum, multide çok fazla oynayamıyorum baş dönme yapıyor bende steam multiplayerda hilede kullanmak istiyorum böyle bişiler varmı ?
İkinci sorum multiplayer takıldığım için arkadaş edinmek istiyorum multiplayerda nasıl arkadaş ekleniyor, saygılarımla.....

Call of Duty Ghosts Double XP Weekend ve Arkadaş Ekleme
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2014, 15:31:32 »
Merhabalar arkadaşlar, forumda yeni üyeyim... Bu oyunu orjinal alıpta multiplayer takılan uzman arkadaşlara sorum var şuan oyunu alalı baya oldu rütbem (II) tek kalın çizgide nikim Yarbay... Daha hızlı bir şekilde Squad Points yapmanın bir hilesi varmı? Diğer sipesiyal özellikleri ve silahları açtırmak istiyorum, multide çok fazla oynayamıyorum baş dönme yapıyor bende steam multiplayerda hilede kullanmak istiyorum böyle bişiler varmı ?
İkinci sorum multiplayer takıldığım için arkadaş edinmek istiyorum multiplayerda nasıl arkadaş ekleniyor, saygılarımla.....
Bazı hafta sonları iki kat puan kazanılarak level yükseltilen "Call of Duty Ghosts Double XP Weekend" etkinlikleri düzenleniyor, takip ederseniz yararlanabilirsiniz. Bunun dışında hile, oyun dosyası değiştirme vb. oyuna müdahale ederseniz banlanabilirsiniz, steam hesabınızda başka oyunlar varsa onlar da riske girebilir.

Oyun kurulu olmadığından kesin bilgi veremeyeceğim ama Call of Duty Ghosts menüsünde Friends List bölümünden arkadaş eklenebiliyor bildiğim kadarıyla.