Söylenti: Modern Warfare 4, Ses Kayıt Aşamasında

Söylenti: Modern Warfare 4, Ses Kayıt Aşamasında
« : 16 Kasım 2012, 01:20:58 »
Modern Warfare 4 Ses Kayıt Söylenti

Geçtiğimiz haftalarda Captain Price'ın ses aktörü Bill Murray tarafından bizzat ortaya çıkan Call of Duty: Modern Warfare 4 projesi, Infinity Ward tarafından yalanlanmıştı. Bu söylentiler yalanlansa da, kolay kolay biteceğe benzemiyor.
 
Siliconera sitesinin gizli bir kaynaktan aldığı bilgilere göre 2013 senesinde çıkacak olan Call of Duty oyunu, Modern Warfare 4 ismini taşıyacak. Şu an oyunun ses kayıt aşamasında olduğunu dile getiren gizli kaynağın belirttiklerine göre yeni ana karakterimiz, 30'lu yaşlarda savaş konusunda deneyimli ve dünyada hiçbir şeyi önemsemeyen biri olacak. Bu karakterin adı Ben Burke olarak geçiyor.
 
Kaynağın belirttiklerine göre Soap'ın ses aktörü de, Los Angeles'daki çalışmalarda yer alıyor. Zira Modern Warfare 4'te Soap'la ilgili bazı flashbackler de yer alacak.
 
İnanmalı mıyız yoksa inanmamalı mıyız bilemiyoruz fakat sitenin haberi aldığı bu kaynak, daha önce Siliconera'ya Sleeping Dogs ve Tomb Raider'la ilgili bazı bilgileri önceden aktarmış, sonucunda da bu bilgiler doğru çıkmış.