Yeni Call of Duty Görüldü

Yeni Call of Duty Görüldü
« : 08 Şubat 2013, 13:25:09 »
Activision, bomba haberi bugün yayımladı. Ünlü firmanın, konferans çağrısı üzerinden yaptığı yeni açıklamada, 2013'ün son çeyreği için yeni bir Call of Duty oyununun planlandığı kesinleştirildi. Sadece bu da değil.

Activision firmasının CEO'su, yeni bir Call of Duty oyununun zaten uzun zamandır yapım aşamasında olduğunu söylüyor. Ünlü oyun yorumcuları ise, bir önceki Call of Duty'i Treyarch'ın yapmış olduğu gerçeğine dayanarak, bir sonraki Call of Duty'i Infinity Ward'ın yapacağını düşünüyor. Bunu da aralarında olan dönüşümlü yıllık planlamaya bağlıyorlar.

Elimizde, konferans çağrısında yapılan bu bilgiler dışında ekstra bir bilgi ne yazık ki mevcut değil. Bir sonraki oyunun ne ile ilgili olacağı, Black Ops mu ya da Modern Warfare mı olacağı bilinmiyor. Söz konusu yorumlar Modern Warfare ile ilgili olsa da, Activision'dan bir bilgi gelmedikçe kesin bir şey söylemek istemiyoruz.

Bunun dışında, şu an oyun sektörü içerisinde yeni Call of Duty oyununun yeni jenerasyon konsollarında da belirebileceği konuşuluyor. Acaba gerçekten gözlerimizi PS4 ve Xbox 720'ye mi çevirmeliyiz?

İşte firmanın yayımladığı, 2013 senesinin öncelikleri. Detayları sıcağı sıcağına takip edeceğiz. Bizimle kalın.

Call of Duty 2013-MW4

Alıntıdır:Merlin'in Kazanı

Ynt: Yeni Call of Duty Görüldü
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2013, 22:30:05 »
bomba olucağı kanısındayım..:)

Ynt: Yeni Call of Duty Görüldü
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2013, 13:12:37 »
Bekliyecez :D