Yeni Oyunun Adı Belli Oldu : CALL OF DUTY GHOSTS

Yeni Oyunun Adı Belli Oldu : CALL OF DUTY GHOSTS
« : 28 Nisan 2013, 17:42:44 »
Call of Duty Ghosts 2013 Çıkacak Oyun PS3

İkinci Dünya Savaşı modelini yıllar içerisinde geride bırakan ve tamamen modern savaşlara odaklanan FPS'lerden birisi olan Call of Duty, artı ardına çıkardığı yapımlarla büyük bir hayran kitlesine hitap eden yapımlar arasında yer alıyor.

Nitekim artık öyle bir noktaya geldik ki serinin bir oyunu piyasaya çıkar çıkmaz, anında yenisi görücüye çıkıyor... Tesco ve Target isimli iki farklı mağazanın ortaya attığı bir iddiaya göreyse, yeni Call of Duty oyununun birçok bilgisi ellerinde bulunuyor. Kendi sitelerinde oyunun orijinal kapağını sergileyen satış noktalarına göre seriye eklenecek yeni yapımın ismi Call of Duty: Ghosts olacak. Charlie Intel isimli internet sitesi ise yaptığı bir açıklamada görselleri sağlayan kaynaklarla konuşulduğunu ve oyunun resmi olarak tanıtılmasının önümüzdeki günlerde gerçekleşeceğini öğrendiğini bildirdi.

Activision şimdilik konu hakkında sessiz kalmayı tercih etti. Bahsi geçen sitelere göreyse Ghosts, 30 Aralık 2013'de raflardaki yerini alacak.

Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimleri
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2013, 19:01:54 »
Haber için teşekkürler. Habere kaynaklık eden Call of Duty Ghosts 2013 oyununa ait kutu resimlerinden bir tanesi de XBOX için olanı. İnşallah güzel bir oyun olsun. Call of Duty Ghosts sistem gereksinimleri MW serilerinde olduğu gibi düşük olursa oldukça iyi olacaktır.

Call of Duty Ghosts 2013 Çıkacak Oyun XBOX

Ynt: Yeni Oyunun Adı Belli Oldu : CALL OF DUTY GHOSTS
« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2013, 00:20:50 »
inşallah çok iyi olur.uzun bir aradan sonra ilk defa farklı karakterler göreceğiz :) :)