Your CPU Does Not Meet The Minimum Specification For Running Hatası Alıyorum

Download
Arkadaşlar bilgisayarıma Call of Duty Advanced Warfare kurulumunu yapıyorum, oyuna girmek istediğimde ''Your cpu does not meet the minimum specification for running Call of Duty: Advanced Warfare '' hatası alıyorum.  Bir çok yama eklenti cra*k denedim aynı sorun yine devam etti. Bilgisayarımın özellikleri; windows 8, 64 bit, i7-4700MQ2.40 Ghz, 8 Gb. ram, 2 Gb. ekran kartı nvidia geforce gtx, 8 çekirdek mevcut. Sitedeki konu başlıklarına da baktım. 4 çekirdek gerekiyor şeklinde bilgi verilmiş, bende 8 çekirdek mevcut zaten. Ayrıca sorun çözümü için dosya indirme linklerine de baktım indirip onları da denedim değişen bir şey olmadı. yardım etmenizi rica ediyorum. ayrıca irtibat tel: 0 XXX XXX XX XX

Edit: Tel no kaldırıldı...

Windows 8 64-Bit işletim sisteminiz üzerinde bulunan Intel Core i7-4700MQ 2.40 GHz. Turbo Speed 3.4 GHz., Cores: 4 (2 logical cores per physical) işlemciniz dört çekirdekli olduğundan Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri'ni karşılıyor. Fakat buna rağmen ''your CPU does not meet the minimum specification hatası'' vermesinin başka nedeni olmalı.

Bağlantıdaki çözüm önerilerini de uygulamışsınız. Call of Duty Advanced Warfare oyunu açılışı sırasında resimde de görebileceğiniz gibi sisteminizde bulunan ram miktarına, ekran kartı bilgilerine ve işlemcinize bakıyor. İşlemciniz 4 çekirdekli olmasına rağmen bu hatayı verdiğine göre sanırım bu bakma işlemi bilgisayarınızda gerçekleşmiyor olsa gerek. Bu durumda tek çözüm önerim oyunu yönetici olarak çalıştırmanız olacak. Windows 8 kullanıcı yetkilerini detaylıca ele alınız ve CoDAW için tüm izinleri veriniz.

Arkadaşlar bilgisayarıma Call of Duty Advanced Warfare kurulumunu yapıyorum, oyuna girmek istediğimde ''Your cpu does not meet the minimum specification for running Call of Duty: Advanced Warfare '' hatası alıyorum.  Bir çok yama eklenti cra*k denedim aynı sorun yine devam etti. Bilgisayarımın özellikleri; windows 8, 64 bit, i7-4700MQ2.40 Ghz, 8 Gb. ram, 2 Gb. ekran kartı nvidia geforce gtx, 8 çekirdek mevcut. Sitedeki konu başlıklarına da baktım. 4 çekirdek gerekiyor şeklinde bilgi verilmiş, bende 8 çekirdek mevcut zaten. Ayrıca sorun çözümü için dosya indirme linklerine de baktım indirip onları da denedim değişen bir şey olmadı. yardım etmenizi rica ediyorum.

Call of Duty Advanced Warfare Your CPU Does Not Meet The Minimum Specification

evet yönetici olarak ayarladım. hatta güvenlik programlarını da devre dışı bıraktım bazı dosyaları engellemesin diye. değişen bir şey olmadı.

Denemediyseniz bağlantıdaki çözümü de bir dener misiniz?

evet yönetici olarak ayarladım. hatta güvenlik programlarını da devre dışı bıraktım bazı dosyaları engellemesin diye. değişen bir şey olmadı.

Arkadaşlar Call of Duty Advanced Warfare Your CPU Does Not Meet The Minimum Specification hatasının çözümünü buldum. Windows 8 kullanan arkadaşlarda görülüyor bu sorun. Bilğisayarınız windows 8.1 güncellemesi istiyor ve güncel değilse bu hatayı veriyor. Ben bir çok dosya indirip denememe rağmen çözüm bulamamıştım. Windows 8.1 e güncelledim bilgisayarı, oyunu tekrar kurup crack yaptıktan sonra yönetici olarak çalıştırdım direk açıldı.Şu an tek sorun var oynarken kasma oluyor bunun çözümünü  biliyorsanız eğer cevabınızı bekliyorum admin.  ( win 8.1 - core i7 - nvida gforce - 2gb ekran kart - 8 gb ram )

CoDAW your CPU does not meet the minimum specification hatası konusundaki bilgilendirmeniz için teşekkürler. Call of Duty Advanced Warfare oyunundaki kasma sorunu çözümü için ise gelişmiş video ayarlarından özellikle shader preload ve shadow ayarlarını düşürmenizi tavsiye ederim. Sistemim oyunu karşılamasına rağmen bu ayarlarla oynayınca fareyi dahi oynatmayacak duruma gelmişti, daha sonra tekrar default ayarlara çektim.

Arkadaşlar Call of Duty Advanced Warfare Your CPU Does Not Meet The Minimum Specification hatasının çözümünü buldum. Windows 8 kullanan arkadaşlarda görülüyor bu sorun. Bilğisayarınız windows 8.1 güncellemesi istiyor ve güncel değilse bu hatayı veriyor. Ben bir çok dosya indirip denememe rağmen çözüm bulamamıştım. Windows 8.1 e güncelledim bilgisayarı, oyunu tekrar kurup cra*k yaptıktan sonra yönetici olarak çalıştırdım direk açıldı.Şu an tek sorun var oynarken kasma oluyor bunun çözümünü  biliyorsanız eğer cevabınızı bekliyorum admin.  ( win 8.1 - core i7 - nvida gforce - 2gb ekran kart - 8 gb ram )

Call of Duty Advanced Warfare Advanced Video Ayarları Shader

Call of Duty Advanced Warfare Advanced Video Ayarları Shader