İncelemeler
Hoşgeldiniz...
Battlefield 3 Premium İnceleme

Battlefield 3 Premium İnceleme

Yazar: Veteran Soldier11 Nisan 2016

EA’in Battlefield 3 için çıkardığı premium paket ile, oyuna çıkmış ve çıkacak olan tüm ek paketlere sahip oluyorsunuz. Ayrı ayrı satın aldığımız ek paketler daha pahalıya gelecek iken, Battlefield 3 Premium ile hem ek paketleri önceden rezerve ediyorsunuz, hem 2 hafta önceden indirmeye hak kazanıyorsunuz hem de daha fazla para cebinizden çıkmamış oluyor. Back to Karkand ve Close Quarters dışında çıkacak olan genişleme paketleri Armored Kill, Aftermath, Endgame’i bu sayede ücretsiz indirebileceksiniz.

Premium gelmeden önce ek paketler Playstation 3′e bir hafta erkenden geliyordu. Şimdi ki durumda ilk önce, Premium sahibi olan Playstation 3 kullanıcıları, Premium’a sahip olmayan Playstation 3 kullanıcıları, Premium’a sahip Xbox 360 ve PC kullanıcıları ve Premium’suz Xbox 360 ve PC kullanıcıları sırasıyla ek paketleri indirebilecek.

Bunun yanı sıra oyun için yayınlanacak olan videolara, ekstra içeriklere, strateji rehberlerine, özel etkinliklere ve askerimiz için özel ekipmanlara sahip olabileceğiz. Her ayın bir hafta sonu Double XP günü Premium sahiplerini bekleyen diğer bir sürpriz. Ayrıca, Battlelog hesabınızdaki bilgilerinizin bir kısmını da sıfırlayabilecek ve serverlara girerken Premium sahibi iseniz öncelik sizde olacak.

Battlefield 3 Premium İnceleme

Premium’un diğer bir ayrıcalığı ise, siyah fon renkli bu künyeler. Bu künyeler ile, Premium satın almış bir oyuncu olduğunuzu belli edebiliyorsunuz. Tabii bunları açmak içinde verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Bu künyelerin yanında oyuna, ACB-90 adında yeni bir bıçak eklenmiş durumda. Bu da Premium oyuncularına özel.

Eğer sizde bazı ayrıcalıklara, ekstra içeriklere sahip olmak istiyorsanız Battlefield 3 Premium’u almanızı şiddetle tavsiye ederim. Tabi, oyunu daha az fiyata alanlar olmuştur ancak bu da EA’in bir taktiği, oyunu sevenler el mahkum alacaklardır. Battlefield 3 ile ilgili bir başka incelemede görüşmek üzere, herkese iyi oyunlar.

Yazar Hakkında
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments