Haberler
Hoşgeldiniz...
Black Ops 2 Dedicated Servers
0

Black Ops 2 Dedicated Servers

Yazar: Veteran Soldier19 Aralık 2012

Call-of-Duty-Black-Ops-2-Dedicated-ServersCall of Duty Black Ops 2 dedicated servers hayalleri bir başka bahara kaldı. Call of Duty Black Ops 2’nin herkesin anladığı anlamda yani şu an CoD, CoDUO, CoD2, CoD4 örneklerinde olduğu gibi dedicated server olmayacağı kesinleşti.

Dedicated Server:

Call of Duty Black Ops II oyuncu rank log kayıtlarının da tutulduğu ranked dedicated server sistemine sahip olacak. Ancak dedicated serverler sadece resmi oyun sunucuları şeklinde işletilecek. Sonuç olarak Call of Duty Black Ops 2 dedicated servers hayalleri bir başka bahara kaldı.

Black Ops 2 Dedicated Servers sayfamızda yararlı bilgilere ulaştığınızı düşünüyorsanız sayfamızı Facebook sayfanızda ve diğer sosyal platformlarda paylaşınız. Facebook beğen butonu ve rating sistemiyle beğeninizi ifade ediniz, teşekkürler.

Call of Duty tüm serileri ve diğer oyun wallpaper, icon arşivleri için CoDGallery kategorilerini ziyaret ediniz, teşekkürler.

Yazıyı Oyla
Çok İyi
50%
İyi
0%
Eh İşte
50%
Kötü
0%
Yazar Hakkında
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website amelesi ve amatör Call of Duty oyuncusu...