Sistem
Hoşgeldiniz...
Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri
0

Call of Duty Advanced Warfare sistem gereksinimleri yazımızda oyun platformunuzda bulunması gereken minimum donanımları öğrenmenin yanı sıra oyun hakkında oldukça detaylı bilgileri de bulabilirsiniz. Sledgehammer Games tarafından yapılan Call of Duty Advanced Warfare hakkında tüm bilgileri vermeye çalıştığımız ve aşağıya alıntıladığımız yazılarımızı inceleyebilir daha detaylı bilgilere Call of Duty Advanced Warfare kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare sistem gereksinimleri ile ilgili merak ettiklerinizi, sisteminizin oyunu kaldırıp kaldırmayacağı şeklindeki sorularınızı, oyun hakkındaki düşüncelerinizi, oynama imkanı bulursanız Call of Duty Advanced Warfare multiplayer ve gameplay deneyimlerinizi lutfen aşağıdaki yorum sisteminden belirtiniz, sorularınıza en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağız.

Ayrıca tüm ziyaretçilerimizin ve oyuncu arkadaşlarımızın yorum sistemi üzerinden sadece soru sorma değil sorulara cevap verme, yorum yapma gibi aktif bir şekilde katılımlarından memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Call of Duty Advanced Warfare Sistem GereksinimleriGeleceğe Bugünden Bakın: Call of Duty Advanced Warfare, 2054 bakış açısıyla gelecek teknolojisinin sınırsız bir şekilde askeri araç ve silah sistemlerine entegre edildiği bir oyun olma yolunda. Oyunun ana teması ise Exo Suit. Oyuncular, Exo Suit ile çok ağır şeyleri kaldırmak, yüksekten atlamak, hızlı koşmak gibi insanüstü yeteneklere sahip oluyorlar.

Call of Duty Advanced Warfare oyununda hava unsuru olarak kullanılabilen iki araç öne çıkıyor. Biri daha gelişmiş sistemlere sahip olan ve personel transferlerinde de kullanılabilen Aircraft. Diğeri ise Detroit’in sular altında kalmış sokaklarında adeta sörf yapıyormuşcasına sürüş kabiliyetine sahip Hoverbike.

Hoverbike kullanım bakımından motosikleti andıran, düşman ateşini sektirmek için eğimli bir zırha sahip ve üzerinde rakiplerimizi imha etmemiz için makinalı silah sistemi bulunan bir araç.

CoDAW’da kara aracı olarak mayın tesirlerini azaltmak için geliştirilmiş zırha sahip tank, 3D yazıcı teknolojisi ile yapılabilen 3D Printer Rifle ve senaryodaki D.A.R.P.A. (Savunma Bakanlığı İleri Araştırma Projeleri Ajansı) tarafından özellikle piyadeler için geliştirtirilmiş Plasma Gun silahları ve kimyasal silahlara karşı geliştirilmiş kıyafetler ile gaz maskeleri de bulunuyor.

Call of Duty Advanced Warfare Çıkış Tarihi

Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty Advanced Warfare çıkış tarihi duyuruldu. Activision firması tarafından dağıtımı yapılacak olan ve yapımı Sledgehammer Games ekibi ile sürdürülen Call of Duty Advanced Warfare oyununun çıkış tarihi 04 Kasım 2014 olarak duyuruldu.

Yapılan duyuruda CoD serisinin bu son oyununda çok büyük değişikliklerin olacağı ve oyunda co-op modunun da bulunacağı belirtildi, fakat Call of Duty Advanced Warfare Türkçe dil desteğinin olup olmayacağı ise hala belli değil. daha fazlası

Call of Duty Advanced Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri
Minimum

İşletim SistemiWindows 7 64-Bit, Windows 8 64-Bit, Windows 8.1 64-Bit O/S veya üzeri
İşlemciIntel Core i3-530 2.93 GHz. ya da AMD Phenom II X4 810 2.60 GHz. işlemci veya daha yeni bir modeli
Ram6 Gb. RAM
Ekran KartıNVidia GeForce GTS 450 1 Gb. 128-Bit ya da AMD Radeon HD 5870 1 Gb. 256-Bit ekran kartı veya daha iyisi.
Hard Disk55 Gb. boş alan
DirectXDirectX 11
NotlarCall of Duty Advanced Warfare sistem gereksinimleri DirectX 10 teknolojisine sahip ekran kartlarını desteklememektedir. 32-Bit işletim sistemleri en fazla 4 Gb.’a kadar ram miktarını desteklediğinden işletim sisteminizin 4 Gb. üzerindeki ram miktarlarını destekleyebilmesi için 64-Bit işletim sistemi kullanmanız gerekmektedir.

Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri
Call of Duty Advanced Warfare’ın ana karakteri Oscar ödüllü aktör Kevin Spacey, oyundaki Jonathon Irons’ı canlandırdığı gibi aynı zamanda seslendirmesini de yapacak. J.Irons’un oğlu rolündeki Will Irons karakterini Paul Telfer, oyunun ana karakterlerinden Mitchell’i Troy Baker, yardımcı karakter Gideon’ı Gideon Emery, Knox’ı Khary Payton seslendiriyor. Diğer ses sanatçlıları ise şunlar: Kingpin > Matt Riedy, Ajan M’Cormack > Adetokumboh M’Cormack. devamı

Call of Duty Advanced Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri
Önerilen

İşletim SistemiWindows 7 64-Bit, Windows 8 64-Bit, Windows 8.1 64-Bit O/S veya üzeri
İşlemciIntel Core i5-2500K 3.30 GHz. ya da AMD FX X8 8350 AM3+ 8 Core 4 Ghz. 16 Mb. işlemci veya daha yeni bir modeli
Ram8 Gb. RAM
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 760 4 Gb. 256-Bit ya da AMD R9 270X DirectCU II TOP 2 Gb. GDDR5 256-Bit ekran kartı veya daha iyisi.
Hard Disk55 Gb. boş alan
DirectXDirectX 11
NotlarCall of Duty Advanced Warfare sistem gereksinimleri DirectX 10 teknolojisine sahip ekran kartlarını desteklememektedir. 32-Bit işletim sistemleri 4 Gb. üzerindeki ram miktarlarını desteklemediğinden işletim sisteminizin 64-Bit olması gerekmektedir.

Call of Duty Advanced Warfare Yıl 2054: Yaşanan büyük bir felaketin ardından 2054 yılında cereyan eden senaryosu, gelişmiş silah sistemleri, pitbull, hoverbike, uzaktan kumandalı quadrotor benzeri hava araçları ve en önemlisi oyunculara insanüstü güçler kazandıran yeni teknolojik iskelet sistemi ile 2014 yılında oyun dünyasına damgasını vuracak.

Oyunun önemli yeniliklerinden Crysis özelliklerini de andıran teknolojik iskelet sistemi ile normal insanların yapamayacağı görünmez olmak, gelen mermileri kaçarak savuşturmak, uçuş yeteneğine sahip olmak ve yerçekimini yok sayacak derecede zıplayabilmek gibi insanüstü yeteneklere kavuşacağız. Troy Baker tarafından seslendirilen karakterimizin adı Er Mitchel ve o zamanın ülkelerinin asker tedarikini karşıladığı Atlas şirketinin usta erlerinden biri. Atlas Corporation’ı ise ünlü aktör Kevin Spacey’in canlandırdığı Jonathan Irons yönetiyor. devamı

Call of Duty Advanced Warfare Hakkında Wiki Bilgiler

Yayımcı/PublisherActivision Publishing Inc.
Yapımcı/DeveloperSledgehammer Games
Oyun Tasarım/DesignerAaron Halon ve ekibi
Ses DirectorüDon Veca
Senaryo Türü2054 Futuristik Advanced Warfare
Oyun KarakterleriEr Mitchel, Jonathan Irons, Will Irons, Gideon, Knox, Kingpin, Ajan M’Cormack, Ilana, Joker, Cormack, Hades
SeslendirenlerTroy Baker, Kevin Spacey, Paul Telfer, Gideon Emery, Khary Payton, Matt Riedy, Adetokumboh M’Cormack, Angela Gotss, Jeremy Kent Jackson, Russell Richardson, Shareef Ibrahim
Müzikler/ComposerHarry Gregson Williams
Oyun Kısa AdlarıCoDAW, CoD11
Oyun Motoru/Game EngineNew and Unspecified Game Engine (Adı henüz açıklanmadı.)
Oynanabildiği PlatformlarXbox One, PS4, Xbox 360, PS3 ve PC oyun platformaları
Call of Duty Advanced Warfare Çıkış Tarihi04 Kasım 2014
Tür/GenreFPS (First Person Shooter)
Oyun Modları/Game ModesCall of Duty Advanced Warfare Singleplayer, Multiplayer, Co-op Mode
CoDAW Field of View (FOV)65°-90°
Call of Duty Advanced Warfare Silah ve TeçhizatlarExo Suit

Plasma Gun

3D Printer Rifle Gun

Hoverbike

Aircraft

Mayınlara karşı koruması artılımış özel zırhlı Pitbull Tank [Mine-Resistant Ambush Protected (MRAP)]

Harekete duyarlı tuzak bombalar

Görünmezlik sağlayan kıyafetler – Invisibility Cloaks

Duvarları tırmanmak için eldivenler – Wall Climbing Gloves

Kimyasal silahlarlara karşı kıyafetler, gaz maskeleri

Call of Duty Advanced Warfare sistem gereksinimleri başlıklı yazımızı beğendiyseniz sosyal ağlarınızda paylaşmanızı, layklamanızı ve YouTube kanalımıza abone olmanızı rica ederiz, teşekkürler.

Künyesi
Yayımcı

Activision

Yapımcı

Sledgehammer Games

Çıkış Tarihi

04 Kasım 2014

Platformlar

PC, XBox One, XBox 360, PS4 ve PS3

Oyun Türü

FPS (First Person Shooter)

ESRB Rating

Mature 17+

Puanlar
Editörün Puanı
Okur Puanları
Siz de Puanlayın
Oynanış
8.0
6.8
Senaryo
7.0
7.7
Grafikler
8.0
9.4
Ses ve Müzikler
7.0
6.2
7.5
Editörün Puanı
7.5
Okur Puanları
3 Oy
Oyladınız
Yazıyı Oyla
Çok İyi
50%
İyi
50%
Eh İşte
0%
Kötü
0%
Yazar Hakkında
Veteran Soldier

Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website amelesi ve amatör Call of Duty oyuncusu…