Haberler
Hoşgeldiniz...
Call of Duty: Modern Warfare (2019) ve Warzone Sistem Gereksinimleri, İndirme ve Kurulum Detayları

2019 yılı çıkışlı Call of Duty: Modern Warfare oyunu ile Battle Royal modu Warzone’a ait minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Modern Warfare’ı normal/orta grafik ayarlarında oynayabilmek için en az i3-4340 seviyelerinde bir işlemci, 8 Gb. ram miktarı ve HD 7950 teknik özelliklerinde bir ekran kartına sahip olmanız gerekiyor.

Modern Warfare Warzone:

Güncelleme: 10.03.2020’de Call of Duty: Modern Warfare oyununa ait Warzone modu tüm oyuncuların ücretsiz (free-to-play) kullanımına sunuldu. PUBG Lite benzeri Battle Royal oynanışa sahip Call of Duty: Modern Warfare Warzone’un kurulumu için yaklaşık olarak 80.3 Gb. boş harddisk alanı gerekiyor.

Diğer Modern Warfare Warzone sistem gereksinimleri bilgileri/özellikleri için ise aşağıda belirttiğimiz 2019 çıkışlı Call of Duty: Modern Warfare ana oyununa ait minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini esas alabilirsiniz. Sisteminizle ilgili herhangi bir sorunuz olursa lütfen yorum kısmından belirtiniz.

Warzone İndir:

Call of Duty: Modern Warfare Warzone oyununu ücretsiz olarak oynayabilmek için BattleNet Desktop uygulamasını indirip kurulumunu yapınız, yoksa bağlantıdan ya da uygulama üzerinden üyelik oluşturunuz. Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi Modern Warfare Warzone oyununu indirip oynayabilirsiniz, iyi oyunlar.

MW Warzone DOWNLOAD

Call of Duty Modern Warfare Warzone Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Modern Warfare (2019) Sistem Gereksinimleri
Minimum

İşletim Sistemi Windows 7 (SP1), Windows 10 veya üzeri 64-Bit işletim sistemi.
İşlemci Intel Core i3-4340 3.60 GHz. ya da AMD FX-6300 Six-Core 3.5 GHz. veya üzeri işlemci.
Ram 8 Gb. veya üzeri ram miktarı.
Ekran Kartı AMD Radeon HD 7950 ya da NVidia GeForce GTX 670 / GTX 1650 veya üzeri en az 2 Gb. belleğe sahip ekran kartı.
Harddisk 175 Gb. boş alan.
DirectX DX 12.0

Call of Duty: Modern Warfare (2019) Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Modern Warfare (2019) Sistem Gereksinimleri
Önerilen

İşletim Sistemi Windows 10 veya üzeri 64-Bit işletim sistemi.
İşlemci Intel Core i5-2500K 3.70 GHz. ya da AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz. veya üzeri işlemci.
Ram 12 Gb. bellek miktarı.
Ekran Kartı AMD Radeon RX 580 / AMD Radeon R9 390 ya da NVidia GeForce GTX 970 / GTX 1660 veya üzeri veya üzeri en az 4-6 Gb. belleğe sahip ekran kartı.
Harddisk 175 Gb. boş alan miktarı.
DirectX DX 12
Künyesi
Yayımcı

Activision

Yapımcı

Infinity Ward, Raven Software

Çıkış Tarihi

25 Ekim 2019

Platformlar

PC, PlayStation 4, XBox One

Oyun Türü

Aksiyon, FPS (First Person Shooter: Birinci Şahıs Nişancı)

Oyun Motoru

IW Engine

ESRB Rating

MATURE 17+

Türkçe Dil Desteği

Call of Duty: Modern Warfare oyunu ile Warzone Battle Royal modunun resmi olarak Türkçe dil desteği bulunmuyor. Halihazırda yayınlanmış Modern Warfare Warzone Türkçe yaması da bulunmuyor maalesef.

Sistem Gereksinimleri

Warzone moduna ait sistem gereksinimleri bilgileri için Call of Duty: Modern Warfare ana oyununa ait minimum ve önerilen sistem gereksinim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Puanlar
Editörün Puanı
Okur Puanları
Siz de Puanlayın
Genel Değerlendirme
9.0
9.3
Aldığı Puanlar

Bu seriye ait oyunlarda ücretsiz verilen bir oyunla karşılaşmamışltık, Call of Duty: Modern Warfare oyununa ait Warzone modunun tüm oyuncuların kullanımına F2P olarak sunulması bizi oldukça şaşırttı açıkçası.

9.0
Editörün Puanı
9.3
Okur Puanları
1 Oy
Oyladınız
Yazar Hakkında
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments