Sistem
Hoşgeldiniz...
Call of Duty Strike Team Sistem Gereksinimleri ve İncelemesi
İnceleme

Call of Duty Strike Team Sistem Gereksinimleri ve İncelemesi

Yazar: 3 Ekim 2013

Call of Duty Strike Team sistem gereksinimleriiPhone ve iPad platformlarında bulunan mobil ve tablet cihazlar için Activision tarafından 05 Eylül 2013 tarihinde yayınlanan Call of Duty Strike Team sistem gereksinimleri konusunda oyun hakkında bilgileri de bulabilirsiniz.

Call of Duty Strike Team oyununda dünyanın farklı yerlerinde singleplayer olarak çarpışırken sinematik ve destansı anlar yaşayacağımız Campaign Mod’u ile zorlu düşmanı defetmek için topyekun karşı koymaya çalışacağımız Survival Mod’u bulunuyor.

Call of Duty Strike Team İnceleme

Dünyanın süper devletleri arasında gerginliğin yükseldiği 2020 yılındayız. Ve birden ABD tanımlanamayan bir düşmanla savaşta bulur kendisini. Oyun karakterinin gözünden oynanan birincil şahıs (first-person) ve yine oyun karakterinin üst görüş alanından oynanan üçüncül şahıs (third-person) görüş açılarıyla oynanabilen Call of Duty Strike Team oyunundaki görevimiz ise lideri olduğumuz Özel Kuvvetler Timi ile birlikte düşmana karşı taarruzda bulunmak olacak.

Call of Duty Strike Team İnceleme

First-person ve third-person oyun tiplerine ise oyun içinde çok kolayca geçiş yapabilecek ve takım elemanlarımızın silah, perk vb. özelliklerinde özelleştirmeler yapabileceğiz.

Call of Duty Strike Team Mobile Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Strike Team Sistem Gereksinimleri

Uyumlu Cihazlar iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. jenerasyon), iPod touch (4. jenerasyon), iPod touch (5. jenerasyon) ve iPad.
İşletim Sistemi iOS 6.0 ya da daha yeni sürümleri
Download Boyutu 1.31 GB
Desteklenen Diller İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca
Yaş Sınırlaması +17
Çıkış Fiyatı 6.99 Amerikan Doları

Call of Duty Strike Team sistem gereksinimleri ve inceleme konulu sayfamızda yararlı bilgilere ulaştığınızı düşünüyorsanız lütfen bu sayfa linkini Facebook sayfanızda ve diğer sosyal platformlarda paylaşınız, rating sistemiyle beğeninizi ifade ediniz, ilginiz için teşekkürler.

Call of Duty serileri, Battlefield 3 ve Crysis 3 oyunlarına ait sistem gereksinimleri arşivleri için Sistem Gereksinimleri kategorisini ziyaret ediniz.

Künyesi
Yayımcı

Activision

Yapımcı

The Blast Furnace

Çıkış Tarihi

iOS için: 05 Eylül 2013

Android için: 24 Ekim 2013

Platformlar

iOS ve Android Cihazlar

Oyun Türü

Aksiyon, FPS, Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu

Oyun Motoru

Unity

ESRB Rating

MATURE 17+

Puanlar
Editörün Puanı
Okur Puanları
Siz de Puanlayın
Genel Değerlendirme
Editörün Puanı
Okur Puanları
1 Oy
Oyladınız
Yazar Hakkında
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments