Haberler
Hoşgeldiniz...
Crysis 3 Beta

Crysis 3 Beta

Yazar: Veteran Soldier25 Ocak 2013

Crysis 3 Beta 29.01.2013 tarihinde çıktı. PC, XBox 360 veya PS3 platformlarından birine sahip tüm oyuncular Crysis 3 Beta sürümünü 12.02.2013 tarihine kadar oynayıp hem test edebilecek, hem oyunun tadını çıkarabilecekler ve hem de oyun yapımcılarına bu süre içerisinde veri transferi yapacaklar. Böylece 22 Şubat 2013 tarihinde çıkacak olan Crysis 3’teki oyun hatalarının çözümüne katkı sağlamış olacaklar.

Crysis 3 Beta

Crysis 3 Beta

Museum ve Airport olmak üzere iki adet beta harita bulunan Crysis 3 Beta oyununda Hunter Mode ve Crash Site Mode olmak üzere iki adet multiplayer mod bulunuyor. Hunter multiplayer oyun modunda hayatta kalma ve strateji mücadelesi vereceksiniz. Crash Site modunda ise King of the Hill yani KoH oyun tipinde oynayacaksınız.

Ayrıca oyunda yenilmezlik zırhı da diyebileceğimiz gücünüze güç katacak ve görünmezlik sağlayacak Nanosuit zırhını giyebilecek ve Crysis 3’ün güçlü silahlarını kullanabileceksiniz. Crysis 3 İnceleme yazımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Crysis 3 Beta

Crysis 3 Beta’yı oynayabilmek için oldukça yüksek donanım ihtiyacı gerektiren Crysis 3 Sistem Gereksinimleri‘ne sahip olmalı, Origin üyeliğiniz yoksa resmi sitesinden üyelik almalı, Origin yazılımını download ederek kurmalı, Origin yazılımını çalıştırıp EA veya Origin bilgilerinizle login olmalı, My Games tab’ında göreceğiniz Open Beta bölümünden oyunu indirmelisiniz.

Crysis 3 Beta oynamak için herhangi bir code, serial, keys ya da lisans anahtarını herhangi bir aracıdan temin etmeniz gerekmemektedir. XBOX360 ve PS3 oyuncuları da Crysis resmi sitesinde yayımlanan ”Get Started” sayfasındaki prosedürleri uygulayarak kolayca oyunu download ederek oynayabilirler.

Sayfamızda yararlı bilgilere ulaştığınızı düşünüyorsanız lütfen bu konu linkini Facebook sayfanızda ve diğer platformlarda paylaşınız ya da Facebook beğen butonu ve rating sistemiyle beğeninizi ifade ediniz, teşekkürler.

Yazar Hakkında
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website çalışanı ve amatör Call of Duty oyuncusu...
Abonelik
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments