Sistem
Hoşgeldiniz...
Fallout: New Vegas Sistem Gereksinimleri
0

Obsidian Entertainment tarafından yapımı gerçekleştirilerek 2010 yılında çıkarılan Fallout: New Vegas sistem gereksinimlerine ait minimum ve önerilen donanım ve yazılım değerleri ile kurulum için ihtiyaç duyulan boş harddisk kapasitesi vb. bilgileri tablolardan inceleyebilirsiniz.

Fallout 3 çıktı ve hepimizin gönüllerini feth etti. Ama bazı şeyler doğru değildi. Bir şey vardı. Bu şey fallout değildi. Oblivion’du. Silahlı zırhlı. Bethesda Fallout’u değiştirmişti. Bethesda tarzıyla. Muhteşem bir oyundu. Buna kimse karşı çıkmazdı. Ama o bir üst basamağa tırmanmamıştı. Fallout olmamıştı. Black Isle’ın mezarından çıkan Obsidian el attı. “Ver elini Beth” ”Beraber canlandıralım eski arkadaşımızı.” Ve Fallout 3′ün bedeninde 1 ve 2 canladı. New Vegas…

Fallout: New Vegas grafikleri biraz eski gelebilir, çünkü Fallout 3′ün motorunu kullanıyor hala Bethesda. Fakat farklı bir şeyler. Black Isle o zamanlarda hala mezarında olsa da onun dokunuşları var. Her şeyden önce size Fallout: New Vegas Hardcore modundan bahsedeceğim. Bu modda insan gibi yaşamanız gerekiyor. Yol arkadaşlarınız ölüyor bayılmak yerine. Susuyor ve acıkıyorsunuz ve elbette bunlar hareketlerinize etki ediyor. Mojave Wasteland’de dolaşırken bulduğunuz otlar ve tütün türleri uykunuza açlığınıza ve susuzluğunuza çare olabiliyor.

Fallout: New Vegas’a elbette ki Bethesda’nın imzası olmuş, bir nedene bağlanmış karakter yaratma ekranı ile başlıyor. İnsan gibi bir karakteri bu oyun motoruyla yaratamayacağımız Fallout 3′ten belliydi fakat gene de ayrıntılı hoş bir karakter yaratma ekranından sonra S.P.E.C.I.A.L. puanlarımızı veriyoruz ve Doc. Mitchell bize psikolojik sorular soruyor. Bu sorulara verdiğimiz cevaplar bizim karakterimizin ustalık alanlarını şekillendirmemize yardımcı oluyor. Evden çıkmadan hemen önce bize Hardcore modunu isteyip istemediğimiz soruluyor ben almanızı şiddetle öneriyorum. Zaten eğer yapamam derseniz istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Fallout: New Vegas Sistem Gereksinimleri
Minimum

İşletim Sistemi Windows XP veya üzeri işletim sistemi
İşlemci Intel Pentium 4 2.4 Ghz. ya da Athlon XP 2500 veya üzeri işlemci.
Ram Windows XP için 1 Gb., diğer işletim sistemleri için 2 Gb. ram miktarı.
Ekran Kartı ATI Radeon X850 ya da NVidia GeForce 6800 GS veya üzeri ekran kartı.
Hard Disk 10 Gb. boş alan.
DirectX Direct X 9.0c veya üzeri sürümleri.

Fallout: New Vegas Sistem Gereksinimleri

Fallout: New Vegas Sistem Gereksinimleri
Önerilen

İşletim Sistemi Windows XP veya üzeri işletim sistemi.
İşlemci Intel Pentium Dual Core E5200 2.5 GHz. ya da AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5800 veya üzeri işlemci.
Ram Windows XP için 1 Gb., diğer işletim sistemleri için 2 Gb. ram miktarı.
Ekran Kartı ATI Radeon 3870 ya da NVidia GeForce 8800 veya üzeri ekran kartı.
Hard Disk 10 Gb. boş alan.
DirectX Direct X 9.0c veya üzeri sürümleri.

Fallout: New Vegas’ta muhteşem bir silah çeşitliliği var. Tabancalardan tutunda yakın saldırı silahlarına kadar her silahın ayrı bir özelliği var. Ayrıca silahlarınızı dikkatli kullanmalı ve sık sık bakım yapmalısınız. Aksi halde vereceği hasar düşer ve silah tutukluk yapmaya başlar. Fallout 3′te Brotherhood Of Steel zırhıyla Enclave’lerin karargahına elimizi kolumuzu sallayarak girebiliyorduk ve kimsenin de umurunda olmuyordu. Fakat New Vegas bu konuda daha dikkatli.

Eğer birbirine düşman factionların birinin zırhını giyerken öbürüne rastlarsanız sizi düşman olarak göreceklerdir. Ne kadar ünlü olursanız ne kadar onlar tarafından sevilsenizde karşı tarafın kıyafetini giyiyorsanız düşmansınız demektir. 2288 yılında Las Vegas, Nevada ve Mojave Çölü’nde cereyan geçen Fallout: New Vegas oyununu beğeneceğinizi düşünüyoruz, iyi oyunlar.

Yazıyı Oyla
Çok İyi
25%
İyi
25%
Eh İşte
25%
Kötü
25%
Yazar Hakkında
Veteran Soldier
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website amelesi ve amatör Call of Duty oyuncusu...