Call of Duty Advanced Warfare Çıkış Tarihi  

  Yorumlar
(@administrator)
General Admin

Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty Advanced Warfare çıkış tarihi duyuruldu. Activision firması tarafından dağıtımı yapılacak olan ve yapımı Sledgehammer Games ekibi ile sürdürülen Call of Duty Advanced Warfare oyununun çıkış tarihi 04 Kasım 2014 olarak duyuruldu. Yapılan duyuruda CoD serisinin bu son oyununda çok büyük değişikliklerin olacağı ve oyunda co-op modunun da bulunacağı belirtildi, fakat oyunda Türkçe dil desteğinin olup olmayacağı ise hala belli değil.

Xbox One, PS4, Xbox 360, PS3 ve PC platformaları için çıkacak oyun şimdiden ön siparişlere açıldı, fiyatı ise tüm oyun platformları için 59.99 USD. Call of Duty Advanced Warfare'ı ön siparişle almanız halinde Call of Duty Ghosts ve Black Ops 2'de de kullanabileceğiniz kişiselleştirme paketine de sahip olabileceksiniz. Oyununun Xbox 360 veya Xbox One verisyonunu alacaklar ise Call of Duty Advanced Warfare ek paketlerine diğer platformlara nazaran bir ay kadar önce sahip olabilecekler.

Call of Duty Advanced Warfare Geleceğe Bugünden Bakın, Call of Duty Advanced Warfare Yıl 2054 ve Call of Duty Advanced Warfare Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes başlıklı yazılarımızı bağlantılarda bulabilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri yazımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Official Call of Duty®: Advanced Warfare Reveal Trailer

Alıntı
Gönderildi : 7 Mayıs 2014 07:02