Battlefield 3 Hakkında Bilgiler ve Efsane Videolar

Battlefield 3 Hakkında Bilgiler ve Efsane Videolar
« : 26 Eylül 2012, 13:43:33 »
Battlefield 3 oyunu hakkında haber, trailer, video vb. konuları bu başlıktan paylaşabilirsiniz arkadaşlar.

Ynt: Battlefield 3 Hakkında Bilgiler ve Efsane Videolar
« Yanıtla #1 : 27 Eylül 2012, 01:43:04 »
Battlefield 3 multiplayer da efsanedir bu video, izleyin arkadaşlar. :D

« Yanıtla #2 : 27 Eylül 2012, 01:53:17 »
Oyuncu havada uçağı terkedip tekrar biniyor, tam bir pro oyuncuymuş anlaşılan :D Güzel video.

« Yanıtla #3 : 27 Eylül 2012, 01:58:23 »
arkadan gelen jet hedefe kitleniyo bu uçaktan atıyo kendini arkadan gelen uçağa head shot atıyo sonra onun ucagına biniyor:D

« Yanıtla #4 : 27 Eylül 2012, 02:02:59 »
arkadan gelen jet hedefe kitleniyo bu uçaktan atıyo kendini arkadan gelen uçağa head shot atıyo sonra onun ucagına biniyor:D
Ben orayı kaçırmışım anlayamamışım anlaşılan :D :D Adamdaki taktik süpermiş.

Activision biz de uçak isteriz :P

Maru

• *
  • 33
« Yanıtla #5 : 27 Eylül 2012, 11:30:45 »
Evet arkadaşlar mütevaziliği bir kenara bırakıp itiraf ediyorum Battlefield 3 oynun da bu videodaki oyuncu benim ,hatta düşman uçakla it dalışı yapıp ,onun uçağına atlayıp, fırlatma koltuğuna basıp, pilotu fırlatıp havada sniper ile vurup uçağını alıp düşmana kamikaze yapıyorum....

Not:ben bile yazdıklarıma inanmadım...

No Avatar

Y@S!N

• *
  • 171
« Yanıtla #6 : 18 Kasım 2012, 17:28:32 »
Evet doğru, yeni bir tane geldi. BF3'ün en meşhur fan videosunu hatırlıyor musunuz? Hani elemanın uçaktan fırlayıp bazuka ile başka bir uçağı vurduğu ve sonra tekrar uçağa bindiği kısım...

RendeZook'un çektiği o video şimdi bir adım öteye gidiyor ve Hoi Kan adlı kullanıcı sizlere aşağıdaki videoyu sunuyor. Elbette ilk video kadar "acayip" bir görüntü değilse sonuçta gözler alıştı ancak yine de alkışlanmaya değer.

Edit: Video kaynağından kaldırımış.

« Yanıtla #7 : 18 Kasım 2012, 17:32:00 »
way be :D

No Avatar

Y@S!N

• *
  • 171
« Yanıtla #8 : 24 Kasım 2012, 16:03:06 »
Evet, yeni bif BF3 videosu

Pekala, sanırım artık işler iyice çığrından çıkmaya başladı.

Battlefield 3 fan videoları dediğimizde aklımıza artık ne geliyor? Uçaktan fırlayıp bir başka uçağı patlatan ve sonra kendi uçağına geri dönen bir adam değil mi?

Bu yeni videomuz da benzer ama bu sefer sayı biraz fazla.

İyi seyirler.

« Yanıtla #9 : 24 Kasım 2012, 21:06:09 »
İlk seyirde anlamayanlar için videoyu geri sardırıp tekrarını vermişler, güzel olmuş :D

« Yanıtla #10 : 21 Ağustos 2013, 16:20:30 »
Battlefield 3 Armored Kill Launch Trailer. BF3 Armored Kill paketinde, BF3 tarihinin en büyük haritası olan karlarla kaplı Elburz Dağlarının olduğu harita ile toplam dört yeni harita mevcut.

Ayrıca beş yeni motorlu araç, seyyar bombardıman silahları, gunship, yeni oyun modu vb. bir çok ek özelliğin getirildiği oyunun videosunu izlemek oldukça hoşunuza gidecektir.

« Yanıtla #11 : 21 Ağustos 2013, 16:24:58 »
Meet the Battlefield 3 Troll Army video. Multiplayer serverde bir araya gelen oyuncuların çok zevkli çekimler yakaladığı videoyu kahkahalarla izleyeceksiniz. Oyuncular Battlefield 3 oyun sunucusunda bir araya gelip daha önce belirledikleri senaryolara göre şovlar düzenlemişler. Bunların arasında bazuka şovlar, tüm oyuncuların patlayıcılarını bir oyuncunun altına yerleştirip infilak ettirmeleri gibi çok hoş görüntüler mevcut.

Oldukça eğlenceli görüntülerle dolu BF3 Troll Army Meets Armored Kill ve Meet the Battlefield 3 Troll Army Again videolarını izleme şansını kaçırmazsınız umarız.

« Yanıtla #12 : 21 Ağustos 2013, 16:34:18 »
Meet the Battlefield 3 Troll Army Again videosu daha önce yayınladığımız Meet the Battlefield 3 Troll Army videosunun devamı niteliğinde. Meet the Battlefield 3 Troll Army Again videosunu da zevkle izleyeceksiniz. Yine aralarında anlaşarak bir araya gelen eğlencesever BF3 oyuncularının gerçekten emek verilip hazırlanmış video serisinin devamında; havada uçuşan tanklar, yola yüzlerce metre uzunlukta döşenmiş patlayıcılar ile oluşturulan zincirleme patlamalar, hep birlikte uçurumdan paraşütle atlayıp havada birbirleriyle çatışmalarını izlerken eğlenceli vakit geçireceğinizi düşünüyoruz.

« Yanıtla #13 : 21 Ağustos 2013, 16:40:05 »
Meet the Battlefield 3 Troll Army video serisinin devam çekimlerinden BF3 Troll Army Meets Armored Kill videosunda; hava hedeflerine toplu roket atışları, ormanda ağaçlara yerleştirilen patlayıcılar ile yapılan şov amaçlı toplu kesimler, buz üzerinde tabiri caizse penguen gibi sürünerek yapılan bol efektli gösteriler mevcut.