• Black Ops 2 Türkçe Yama Hakkında 5 0 5 1

Black Ops 2 Türkçe Yama Hakkında

Black Ops 2 Türkçe Yama Hakkında
« : 04 Şubat 2018, 02:33:09 »
Arkadaşlar, çıkmasının üstünden yıllar geçmesine rağmen Call of Duty Black Ops 2 Türkçe yama çıkmadı sanırım. O kadar aradım, taradım ama hiç bir sitede BO2 Türkçe yama ile ilgili bir bilgi bulamadım. Forumda Türkçe yamaların bulunduğu bağlantıdaki kategoriye de baktım ama bir şey göremedim.

Acaba çıktı da yamaya ait indirme linkleri mi silindi ya da ben mi bulamadım bilemiyorum. Sadece bir oyuncu arkadaşın paylaştığı aşağıdaki video var, o da zaten oyunu değil video üzerinden alt yazıları Türkçeleştirmiş. Black Ops 2 Türkçe yama ile ilgili bir gelişme var mı? Neden yapılmıyor, yapılacaksa sizce ne zaman çıkar? Mümkünse biraz bilgi verebilir misiniz?

Call of Duty Black Ops 2 Türkçe Yama

https://www.youtube.com/watch?v=Q6mbD43HjUk

Ynt: Black Ops 2 Türkçe Yama Hakkında
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2018, 14:32:44 »
CoDSerisi'nin oldukça tutan oyunlardan biri olmasına ve oyuncular tarafından çokça talep edilmesine rağmen hiç bir yapımcı grup Call of Duty Black Ops 2 Türkçe yama yapımına yanaşmadı. Ben de kısa bir araştırma yaptım, dediğiniz gibi BO2 Türkçe yama ile ilgili bir çalışma ya da indirme bağlantısı bulamadım maalesef. Black Ops 2 Türkçe yama hakkında herhangi bir bilgiye ulaşanların yorum yapmalarını rica ederiz, teşekkürler.

Call of Duty Black Ops 2 Türkçe Yama

Ynt: Black Ops 2 Türkçe Yama Hakkında
« Yanıtla #2 : 13 Mart 2018, 16:38:37 »
Oyunun ilk çıktığı zamanlar Oyun Çeviri ekibi dil dosyalarına erişimin mümkün olmadığını ileri sürerek projeye başlamadılar. Bu adamlar bile kıytırık dil dosyalarını açamadıysa kimse bu oyun için Türkçe yama hazırlayamaz...