• Black Ops 4 ve Yeni Çıkma İhtimali Olan CoD Oyunu 3 0 5 2

Black Ops 4 ve Yeni Çıkma İhtimali Olan CoD Oyunu

Black Ops 4 ve Yeni Çıkma İhtimali Olan CoD Oyunu
« : 22 Temmuz 2018, 19:42:34 »
Selam arkadaşlar, ben Sertan.

Bu konumuzda size 22 saat önce Instagram üzerinde Activision tarafından paylaşılan fotoğraf, BO4 ve BO4 ten sonra çıkma ihtimali yüksek olan CoD Oyununu konuşacağız.

Tam tamına 22 saat önce yani neredeyse 1 gün oluyor 21 Temmuz'da Activision tarafından paylaşılan bir fotoğrafta; BO4 oyununa gelecek olan RUİN ve CoD MW serisinden Ghost ve Soap ile ilgili yapılmış figür fotoğrafı vardı.

Ben buradan bir anlam çıkarmak istiyorum aslında yani demek istediğim bu figürlerden çıkaracak olursam bir şey şöyle olur. Ya BO4'teki karakterler için Ghost ve Soap yer alacak ya da MW2 Remastered, MW4 çıkacak.

Teorilerim bunlar ama ilgisi yok diye düşünmüyor değilim ama her türlü olayı göz ardı etmeliyiz zaten bu aralar CoD MW muhabbetleri dönüyor çıkma olasılığı yüksek.

Sizce Modern Warfare 2'mi çıkacak yoksa MW4'mü?
Ya da BO4'e karakter/skin olarak mı gelecek ?

Cevapları bekliyorum :)

Ynt: Black Ops 4 ve Yeni Çıkma İhtimali Olan CoD Oyunu
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2018, 00:23:17 »
Aşağıya alıntılayıp görselini de eklediğim bahsettiğin gönderiyi incelediğimde; Black Ops 4 oyunu ile birlikte Modern Warfare 2 Remastered de verilecek gibi görünüyor.

Fakat az da olsa BO4'e karakter/skin olarak gelmesi de ihtimal dahilinde.

Alıntı
Activision: At San Diego Comic-Con? Head over to Diamond Comic Distributors at Booth #2401 to check out the awesome Call of Duty figures from McFarlane Toys!

Call of Duty Black Ops 4 / Modern Warfare 2 McFarlane Toys

« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2018, 19:22:02 »
Sizce MW4 haberi mi ? Yoksa MW2R mi ?
Ben MW2R isterdim çünkü o efsaneyi bir kez daha hatırlamak ve bir kez daha Ghost'u yüksek grafikte görmek isterdim.
Öte yandan MW4 çıksa da Activision bir rekor kırsa ne güzel olurdu :D
BF ciler çıldırsa rekoru görünce falan ah beee ne hayaller ama değil mi ?
Üzüyorsun bizi Activision :'(

« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2018, 20:51:23 »
Modern Warfare 4, Black Ops 4 ile birlikte sunulmaya kurban edilemeyecek bir proje bence. O yüzden herhangi resmi bir açıklama olmasa da Modern Warfare 2 Remastered ihtimali gibi görünüyor. Fakat Black Ops 4 karakterleri arasına Soap ve Ghost karakterlerinin de eklenmesi ihtimal dahilinde.

Sizce MW4 haberi mi ? Yoksa MW2R mi ?
Ben MW2R isterdim çünkü o efsaneyi bir kez daha hatırlamak ve bir kez daha Ghost'u yüksek grafikte görmek isterdim.
Öte yandan MW4 çıksa da Activision bir rekor kırsa ne güzel olurdu :D
BF ciler çıldırsa rekoru görünce falan ah beee ne hayaller ama değil mi ?
Üzüyorsun bizi Activision :'(

« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2018, 21:28:07 »
Reis :D
Kalpten inanıyorum MW2R çıkacak :D Kalpten inanıyorum, o aksiyonu tekrar bize efsane grafikler ile sunacaklar, cidden inanıyorum.
Çıksa düşünmeden alacağınız bir oyun olur muydu?
Ben düşünmeden basardım.

Modern Warfare 4, Black Ops 4 ile birlikte sunulmaya kurban edilemeyecek bir proje bence. O yüzden herhangi resmi bir açıklama olmasa da Modern Warfare 2 Remastered ihtimali gibi görünüyor. Fakat Black Ops 4 karakterleri arasına Soap ve Ghost karakterlerinin de eklenmesi ihtimal dahilinde.

« Yanıtla #5 : 24 Temmuz 2018, 01:22:11 »
Aynen :) MW2 serideki en sevdiğim oyunlarından biri, MW2 Remastered çıkarsa ve fiyatı da uygun olursa alırdım büyük ihtimalle.

Reis :D
Kalpten inanıyorum MW2R çıkacak :D Kalpten inanıyorum, o aksiyonu tekrar bize efsane grafikler ile sunacaklar, cidden inanıyorum.
Çıksa düşünmeden alacağınız bir oyun olur muydu?
Ben düşünmeden basardım.