Call of Duty 2 CoD2MP_s.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası

Call of Duty 2'de yaşanan CoD2MP_s.exe çalışmayı durdurdu hatasının bir benzerini aşağıya alıntıladığım bağlantıdaki Call of Duty 4 iw3mp.exe çalışmayı durdurdu hatasında da yaşamıştık. Alıntıda da görebileceğiniz gibi başlangıçta uygulanabilecek en kolay çözüm önerimiz bilgisayarın mikrofon girişine bir mikrofon jakını takmak olacak. Eğer mikrofonunuz yoksa hoparlör ya da başka bir kulaklığı da CoD2MP_s.exe çalışmayı durdurdu hatasını çözmek için takabilirsiniz. Ayrıca her oyunda olduğu gibi Call of Duty 2'yi de yönetici olarak çalıştırmayı unutmuyoruz. Sorun çözülmezse aşağıda anlatıldığı şekilde ses ayarlarından Stereo MIX ayarlarına girip enable/varsayılan yapınız, iyi oyunlar.

Call of Duty 4 iw3mp.exe Çalışmayı Durdurdu Çözümü :

CoD 4 mp.exe'yi yönetici olarak çalıştırmayı dene Oyunun en son yamasını yüklemek
Vista SP1 servis paketini yüklemek
Oyunu açmadan önce firewall'u devre dışı bırakmak
C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\miles klasöründeki mssmp3.asi dosyasının ismini mssmp3.bak olarak değiştirmek
Bilgisayarın arkasındaki mikrofon girişine bir mikrofon veya kulaklık bağlamak
Vista'nın varsayılan ses aygıtını kulaklık olarak ayarlamak
Start > Control Panel > Hardware and Sound > Sound > Recording tab konumundaki pencereye sağ tuşla tıklayıp "Show Disabled Devices"ı seçmek, ardından "Stereo MIX"e sağ tuşla tıklayıp "Enable" demek

Alıntı
Error: Call of Duty 2 CoD2MP_s.exe has stopped working

Call of Duty 2 CoD2MP_s.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası


Ynt: Call of Duty 2 CoD2MP_s.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2016, 20:19:48 »
Merhaba arkadaşlar. cod2 mp yi internet kafelerden oynayabiliyorum ancak kendi evime yüklemek istiyorum. cod2 sp ye girebilmeme rağmen mp ye giriş yapamıyorum oyunu durduruyor yardımcı olursanız sevinirim. :)

Ynt: Call of Duty 2 CoD2MP_s.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2016, 21:42:34 »
Sanırım CoD2MP_s.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorsunuz, bu yüzden açtığınız konuyu ilgili konu başlığı ile birleştirdim. Eğer farklı bir hata alıyorsanız aldığınız hata mesajını varsa görseli ile birlikte tam olarak yazabilir misiniz? Ona göre tavsiyede bulunalım ya da ilgili konuya yönlendirelim.