Call of Duty 2 Crack İndir (v.1.3)

Call of Duty 2 Crack İndir (v.1.3)
« : 25 Ağustos 2015, 14:24:24 »
Call of Duty 2 v.1.3 crack indirmek istiyorsanız doğru sayfadasınız arkadaşlar. Bağlantıdaki CoD2 No-CD/DVD crack (v.1.3) indirdikten sonra zip arşivi içindeki CoD2SP_s.exe dosyasını masa üstüne çıkarınız. Sonra kopyalayınız ve oyun yoluna atarak sizi singleplayer oynamak için DVD takmaya zorlayan eski CoD2SP_s.exe ile değiştiriniz. Arzu ederseniz CoD2SP_s.exe'ye sağ tık yaparak masa üstüne kısa yol oluşturunuz ve Call of Duty 2 singleplayer'e bu kısa yoldan giriniz.

CoD2'yi cracklamadan önce oyununuzun son versiyon (v.1.3) olduğundan emin olunuz, yani aşağıdaki resmi patchleri kurmadıysanız kurunuz. CoD2 official patchleri kurduktan sonra Call of Duty 2 singleplayer ana menüsüne baktığınızda versiyon numarası 1.2, multiplayer ana menüsü 1.3 yazıyor olmalıdır. Call of Duty 2 official patchler ile Call of Duty Serisi'ne ait diğer resmi ve Türkçe yamaları CoDPatch kategorisinde bulabilirsiniz.

Kod: [Seç]
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty 2\CoD2SP_s.exe
Kod: [Seç]
D:\Activision\Call of Duty 2\CoD2SP_s.exe
Call of Duty 2 Patch v.1.01

Call of Duty 2 Patch v.1.2

Call of Duty 2 Patch v.1.3

Call of Duty 2 Crack v.1.3 No-CD/DVD: DOWNLOAD

Call of Duty 2 hakkındaki incelemeleri, multiplayer oynama, çeşitli hata çözümleri vb. bilgileri bağlatıda bulabilirsiniz.

Alıntı
Geçmekte zorlandığınız Call of Duty 2 singleplayer bölümleri olursa CoD2 save game dosyası ile CoD serisine ait diğer savegame dosyalarını CoDSaveGame kategorisinde bulabilirsiniz.Call of Duty 2 Crack v.1.3 No-DVD